reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Moja bratowa tez rodziła na ligocie , tez bliźniaki wcześniaki . Chyba jesteś tutaj pierwsza z bliźniakami 😍 jak się czujesz ? To twoje pierwsze dzieciaczki będą ❤?
Mam już 6letnią córkę w domu. Staram się dbać o siebie nie tak jak przy pierwszej ciąży kiedy to niedoświadczona myślałam ze wszystko mi wolno jesc i jesc "za dwóch" miałam problemy w 6mcu na podtrzymaniu leżałam a córka niby donoszona bo urodzila się w 36tyg ale zaliczona do wcześniaków, wody mi odeszly a ani rozwarcia ani bóli partych. Teraz jem mało a często, piję dużo wody, nie przemęczam się ale też nie siedzę non stop w domu.
 
Witam i gratuluje :). Jestem tutaj nie od początku, ale nie natknęłam się na post o bliźniaczej ciąży. Tez mam termin na końcówkę listopada i jestem ze śląska, ale o Bytomiu Batorym nie mam pojęcia. Nawet nie mam żadnej znajomej która mogłaby mi coś powiedzieć. Jedna znajoma Rodziła bliźniaki w Katowicach na Ligocie ale dzieciaczki były wcześniakami i dlatego akurat tam trafili. Zdrówka życzę.
Ligota, Ruda Śląska i Bytom mają najwyższy bo III stopień referencyjności ale Bytom mam najbliżej bo jestem z Siemianowic. Moj lekarz prywatnie od kilku wizyt rekomenfuje CC ale on jest u nas w szpitalu a my nie mamy oddziału neonatologii a jak dla mnie musi być, zaś inna lekarka sugeruje poród SN dlatego że nie jestem pierworódką i nogę spróbować ale się boję o dzieci zaś cesarki też się boję bo nie wiem jak moje ciało zareaguje a potrzebuje szybko wstać do pionu by móc zająć się dziećmi.
 
Nie mam położnej, znaczy chyba że to przechodzi ta sama co w pierwszej ciąży to mam [emoji14] ale nie byłam zadowolona więc muszę coś zmienić, nie interesowalam się jeszcze tym
Wydaje mi się że musisz złożyć nową deklaracje ok 21 tygodnia już można. Ja mam z porodówki z Leszna bardzo fajna w rozmowie. Deklarację wypełniałysmy telefonicznie że względu na wirusa a jakoś okolice września mówiła że będzie spotkanie z mamusiami z podobnego terminu i jak będzie można to oprowadzi po porodówce itp żeby się oswoić 😉
 
Ligota, Ruda Śląska i Bytom mają najwyższy bo III stopień referencyjności ale Bytom mam najbliżej bo jestem z Siemianowic. Moj lekarz prywatnie od kilku wizyt rekomenfuje CC ale on jest u nas w szpitalu a my nie mamy oddziału neonatologii a jak dla mnie musi być, zaś inna lekarka sugeruje poród SN dlatego że nie jestem pierworódką i nogę spróbować ale się boję o dzieci zaś cesarki też się boję bo nie wiem jak moje ciało zareaguje a potrzebuje szybko wstać do pionu by móc zająć się dziećmi.

O Rudzie Śląskiej tez słyszałam koleżanka leżała na podtrzymaniu i faktycznie chwaliła sobie bardzo ten szpital. Przyznam, że nie spotkałam się dotychczas z porodem ciąży bliźniaczej siłami natury - tutaj musiałabyś może na jakimś forum rozpoznać temat gdzie dziewczyny przeszły ciąże bliźniacze. Kuzynka rodziła w drugiej ciąży bliźniaki ale przez CC i wiadomo, że każdy organizm regeneruje się inaczej i dochodzi do siebie, tyle ze w tym przypadku zdrowie maluszków najważniejsze.
 
Ja byłam na zwiedzaniu porodowki 3lata temu, także nie muszę. A jak się nazywa ta położna? Może jeszcze kogoś polecasz?
Wydaje mi się że musisz złożyć nową deklaracje ok 21 tygodnia już można. Ja mam z porodówki z Leszna bardzo fajna w rozmowie. Deklarację wypełniałysmy telefonicznie że względu na wirusa a jakoś okolice września mówiła że będzie spotkanie z mamusiami z podobnego terminu i jak będzie można to oprowadzi po porodówce itp żeby się oswoić [emoji6]
 
reklama
Do góry