reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A która z was wie , ze będzie miała cc ? Ja miałam pierwsza cc po której mam mega zrosty w środku , lekarz który mnie badał dwa lata temu (poród cc ponad cztery lata temu) powiedział ze przy kolejnej ciąży koniecznie cc a przy niej przynajmniej czterech lekarzy . Lekarz który mnie trwać prowadzi mówił ostatnio , ze lepiej SN żeby zrostów nie ruszać przy kolejnej cc .. no i teraz sama nie wiem , co myśleć 😒
Ja bede miala CC. Nie chce ryzykowac SN, pewniej sie czuje z CC...
 
reklama
A dlaczego się pewniej czujesz przy CC. Ja nie wyobrażam sobie CC i potem dochodzenia do siebie po tym z dzieckiem malutkim, którym się trzeba opiekować. Pod tym względem sn jest o niebo lepsze.
Z tym cc to faktycznie różnie bywa. Kuzynka 2 tyg po cc dostała zakażenia, pompowali z niej rope i leżała w szpitalu prawie miesiąc.
 
A dlaczego się pewniej czujesz przy CC. Ja nie wyobrażam sobie CC i potem dochodzenia do siebie po tym z dzieckiem malutkim, którym się trzeba opiekować. Pod tym względem sn jest o niebo lepsze.
No cc to nie jest jakiś drobny zabieg tylko poważna operacja , ja zaraz po cięciu zostałam skierowana na sale pooperacyjna i już wtedy zaczęło mi schodzić znieczulenie , gdzie moje koleżanki do paru godzin dalej nie czuły nic , dobrze ze nie zaczęło schodzić jak kroili mnie 😱 potem zaczęłam zjeżdżać i traktowali mnie tlenem 😄 a na koniec dostałam takich boli jak okres razy sto chyba , dostałam morfinę 😱
 
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa, sledze was od początku ciąży (1 ciąża i niespodziewanka) termin mam na 20 listopada. Zazdroszczę wam radości z brzuszków , ja to jestem przerażona brzuszek coraz większy a mam brzydka bliznę po wyrostku z dzieciństwa (ropień) która do połowy jest przerośnięta do powłok brzusznych i obawiam się że pod koniec ciąży będzie mnie ciągła 😔 gin powiedziała ze nic nie powinno się dziać ale sama nie wie ponieważ skóra będzie się naciągać w miarę upływu czasu ale i tak się boje . Polecacie jakiś wózek z duża gondola i dużymi kołami ? Czy lepiej iść do sklepu i sobie pojeździć ? . Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.
 
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa, sledze was od początku ciąży (1 ciąża i niespodziewanka) termin mam na 20 listopada. Zazdroszczę wam radości z brzuszków , ja to jestem przerażona brzuszek coraz większy a mam brzydka bliznę po wyrostku z dzieciństwa (ropień) która do połowy jest przerośnięta do powłok brzusznych i obawiam się że pod koniec ciąży będzie mnie ciągła 😔 gin powiedziała ze nic nie powinno się dziać ale sama nie wie ponieważ skóra będzie się naciągać w miarę upływu czasu ale i tak się boje . Polecacie jakiś wózek z duża gondola i dużymi kołami ? Czy lepiej iść do sklepu i sobie pojeździć ? . Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.
Witamy. Ja jeszcze nie mam nic 😆 wózek bede kupowac w październiku, pod koniec sierpnia rzeczy typu wanienka, przewijak itp.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa, sledze was od początku ciąży (1 ciąża i niespodziewanka) termin mam na 20 listopada. Zazdroszczę wam radości z brzuszków , ja to jestem przerażona brzuszek coraz większy a mam brzydka bliznę po wyrostku z dzieciństwa (ropień) która do połowy jest przerośnięta do powłok brzusznych i obawiam się że pod koniec ciąży będzie mnie ciągła 😔 gin powiedziała ze nic nie powinno się dziać ale sama nie wie ponieważ skóra będzie się naciągać w miarę upływu czasu ale i tak się boje . Polecacie jakiś wózek z duża gondola i dużymi kołami ? Czy lepiej iść do sklepu i sobie pojeździć ? . Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.


Hejka.

Ja kupiłam używany bebetto torino 2w1 z polecenia kilku osób 😉 Ma sporą gondole i całkiem fajną spacerówkę. Jak będzie się sprawdzał to sie okaże 😁 jedyna wada jest taka, że jest ciężki i typowy na wiejskie tereny. Wchodzić z nim np. Na 4 piętro w bloku sobie nie wyobrażam 😉
 
Do góry