reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Planuje wykupić. Z pierwszym porodem trafiłam na świetna położna która rewelacyjnie przeprowadziła mój poród, mąż również mógł przy nas być i mile wspominam to wydarzenie. Natomiast dziewczyna z która leżałam trafiła na mniej doświadczona osobę i było ciężko (nie będę pisać bo aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl). Teraz wykupuje bo boje się ze męża nie wpuszcza i zostanę sama a jednak przyznam, że jego opieka wtedy i to, że czuwał była dla mnie niezbędna. Jeśli chodzi o lęk, że wykupie a jej nie będzie z różnych powodów to można zabezpieczyć się umową, wtedy może nie dostać umówionej kwoty tyle, że możemy jednak być same, a przecież nie o to nie chodzi. Ewentualnie, aby wskazała zastępstwo gdyby ona osobiście nie mogła.
 
reklama
A która z was wie , ze będzie miała cc ? Ja miałam pierwsza cc po której mam mega zrosty w środku , lekarz który mnie badał dwa lata temu (poród cc ponad cztery lata temu) powiedział ze przy kolejnej ciąży koniecznie cc a przy niej przynajmniej czterech lekarzy . Lekarz który mnie trwać prowadzi mówił ostatnio , ze lepiej SN żeby zrostów nie ruszać przy kolejnej cc .. no i teraz sama nie wiem , co myśleć 😒
 
A która z was wie , ze będzie miała cc ? Ja miałam pierwsza cc po której mam mega zrosty w środku , lekarz który mnie badał dwa lata temu (poród cc ponad cztery lata temu) powiedział ze przy kolejnej ciąży koniecznie cc a przy niej przynajmniej czterech lekarzy . Lekarz który mnie trwać prowadzi mówił ostatnio , ze lepiej SN żeby zrostów nie ruszać przy kolejnej cc .. no i teraz sama nie wiem , co myśleć 😒

Kurczę ;( może skonsultuj jeszcze z kimś...koleżanka miała zrosty po cc do tego stopnia, że wrosły jej w coś wewnątrz to miała jakiś zabieg robiony, aby się tego pozbyć. Szczegółów nie pamietam niestety.
 
A która z was wie , ze będzie miała cc ? Ja miałam pierwsza cc po której mam mega zrosty w środku , lekarz który mnie badał dwa lata temu (poród cc ponad cztery lata temu) powiedział ze przy kolejnej ciąży koniecznie cc a przy niej przynajmniej czterech lekarzy . Lekarz który mnie trwać prowadzi mówił ostatnio , ze lepiej SN żeby zrostów nie ruszać przy kolejnej cc .. no i teraz sama nie wiem , co myśleć 😒
Może dla spokoju poradzić się jeszcze jakiegoś lekarza. Ja mam nadzieję że urodzę naturalnie - zawsze sobie myślałam, że mam szerokie biodra to będzie mi łatwo. Jedyne przeciwwskazanie to oczy ale jestem pod koniec sierpnia umówiona z okulista wtedy się okaże.
 
Ja nie wykupuje położnej. Zdaje się na moje doświadczenie porodowe
Może dla spokoju poradzić się jeszcze jakiegoś lekarza. Ja mam nadzieję że urodzę naturalnie - zawsze sobie myślałam, że mam szerokie biodra to będzie mi łatwo. Jedyne przeciwwskazanie to oczy ale jestem pod koniec sierpnia umówiona z okulista wtedy się okaże.
Jaka masz wadę wzroku, że może być przeszkodą?
 
reklama
Ja póki co jeśli nie będzie w trakcie innych zaleceń wolała bym SN rodzić. To zawsze mniejszy problem i szybciej się człowiek regeneruje. A boję się o karmienie piersią bo z córką się niestety nie udało i teraz wolała bym żeby się malutka przystawila ładnie i jadła z cycka bo to odciaganie to jest masakra.
 
Do góry