reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tak, mi puchną palce ale póki idzie ją zdjąć po schłodzeniu i namyśleniu palca to ją dzielnie nosze. Źle sie czuje bez obrączki jak gdzies wychodzę więc póki idzie będę nosić. A pierścionki sobie odpuściłam.
Mnie też chodzi właśnie o obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Zawsze w lecie puchły mi palce ale teraz już od kilku wieczorów nie mogę zdjąć właśnie bez schłodzenia palców a i tak ledwo schodzi. Boję się, że pewnego dnia nie zejdzie i zastanawiam się jak inaczej nosić obrączkę, żeby mieć ją jednak przy sobie 🤔
 
reklama
Dziewczyny czy wy planujecie "wykupić" sobie prywatną opiekę położnej w szpitalu?
Ja uważam że to nie jest konieczne(u nas to koszt 1500zł) ale mój mąż się uparł i nie dochodzą do niego żadne argumenty...
 
Do góry