reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja dziś w nocy spać nie mogłam.. Brzuch mialam ciągle twardy i mnie ciągnie i kuje.. To normalne? Jak wstaje albo zaczynam chodzić to az mnie koli jakbym miała kolkę macicy... Martwie się czy to normalne ☹️
 
reklama
Ja dziś w nocy spać nie mogłam.. Brzuch mialam ciągle twardy i mnie ciągnie i kuje.. To normalne? Jak wstaje albo zaczynam chodzić to az mnie koli jakbym miała kolkę macicy... Martwie się czy to normalne ☹
Nie wiem. Ja w nocy z soboty na niedziele miałam straszny ból brzucha, po 2 godzinach przeszedł i bolała cała macica, nie jakoś bardzo, ale bolała, pojawiało sie częste twardnienie. Pojechałam koło południa do szpitala, zrobili mi test na covid i czekałam godzine, po teście przyjął mnie lekarz. Posprawdzał i wszystko ok. Kazał brać więcej magnezu i nospe 3 razy na dobę, jeśli są bóle. Powiedział, że macica może też boleć od wzdęć, bo ostatnio mam uporczywe wzdęcia, dodatkowo dziecko sie już rozpycha i też może to powodować bóle.
Kiedy masz kontrole?
 
Nie wiem. Ja w nocy z soboty na niedziele miałam straszny ból brzucha, po 2 godzinach przeszedł i bolała cała macica, nie jakoś bardzo, ale bolała, pojawiało sie częste twardnienie. Pojechałam koło południa do szpitala, zrobili mi test na covid i czekałam godzine, po teście przyjął mnie lekarz. Posprawdzał i wszystko ok. Kazał brać więcej magnezu i nospe 3 razy na dobę, jeśli są bóle. Powiedział, że macica może też boleć od wzdęć, bo ostatnio mam uporczywe wzdęcia, dodatkowo dziecko sie już rozpycha i też może to powodować bóle.
Kiedy masz kontrole?
Mamy jakoś pecha z tym twardnieniem macicy 😳 ale najważniejsze ze tak się skończyło ! Lepiej z tym twardnieniem jak zwiększyłas magnez ?
 
Mnie tez czasami ciągnie brzuch, zwłaszcza jak dużo chodzę. Jakos nie stresuje się tym, mały musi zrobic sobie miejsce.
Jutro mam wizytę u mojej gin i musialam zrobic dzisiaj badania, przychodze mega niewyspana, na czczo, pare osob przede mną i stwierdziłam, ze na luzie sobie poczekam. I juz odczekalam swoje kiedy starsza pani powiedziala, czy moze wejsc przede mna bo ona sie tylko o coś zapyta. Taaaa jasne...
I tak jak frajer stałam dodatkowe 20 min....
Głupia ja...
 
Nie wiem. Ja w nocy z soboty na niedziele miałam straszny ból brzucha, po 2 godzinach przeszedł i bolała cała macica, nie jakoś bardzo, ale bolała, pojawiało sie częste twardnienie. Pojechałam koło południa do szpitala, zrobili mi test na covid i czekałam godzine, po teście przyjął mnie lekarz. Posprawdzał i wszystko ok. Kazał brać więcej magnezu i nospe 3 razy na dobę, jeśli są bóle. Powiedział, że macica może też boleć od wzdęć, bo ostatnio mam uporczywe wzdęcia, dodatkowo dziecko sie już rozpycha i też może to powodować bóle.
Kiedy masz kontrole?


Na szczęście dzisia późnym wieczorem (o 20:20) bo inaczej bym dzwoniła czy mnie ekstra przyjmie, bo mówiła, że jak po nospie przechodzi to nic zlego sie nie dzieje a mi nospa w ogóle nie pomogła... W nocy spałam 1,5h i czuje sie okropnie 🥺
 
Mnie od wczoraj tak dziwnie w pochwie rozpiera , idę na 16 do lekarza to sam znać potem !
Ja też wczoraj czułam takie rozpieranie. W sumie mam tak zawsze w czasie okresu - ból pochwy promieniujący na całe krocze wlasciwie...

Myślałam przez chwilę o dostawce, ale ostatecznie szukam łóżeczka z opuszczanym bokiem i takiego które można przerobić na tapczanik później.
 
Ja też wczoraj czułam takie rozpieranie. W sumie mam tak zawsze w czasie okresu - ból pochwy promieniujący na całe krocze wlasciwie...

Myślałam przez chwilę o dostawce, ale ostatecznie szukam łóżeczka z opuszczanym bokiem i takiego które można przerobić na tapczanik później.
Mój maluszek wariuje w brzuchu dosłownie zaczął tak fikać i tez właściwie nie wiem czy to dobrze , cała noc nie spał , wczoraj tez czułam go często , dziś rano chyba chwile spał i znów buszuje
 
reklama
Do góry