reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny czy wasze maluchy tez są trochę niewymiarowe względem pomiarów ? Mój ma brzuch większy o tydzień , a głowa mniejsza o ponad tydzień .
 
reklama
Dziewczyny czy wasze maluchy tez są trochę niewymiarowe względem pomiarów ? Mój ma brzuch większy o tydzień , a głowa mniejsza o ponad tydzień .

U mnie tez każdy wymiar jest z innego dnia więc myślę, ze to są pomiary orientacyjne i nie ma za bardzo co się tym przejmować i tak dogłębnie tego analizować skoro lekarz mowi, ze jest okej 😉
 
Tez tak myślę, ze wymiary są orientacyjne. Lekarz lepiej wszystko widzi i interpretuje :)

Chyba uwsteczniam sie przez ciążą :p
Nie wiem dlaczego ale wbiłam sobie do łba, ze dzisiaj mam wizyte u mojej gin a tu zonk przychodnia dzwoni, zeby potwierdzic jutrzejszą wizytę :p jeszcze sie trochę droczyłam z recepcjonistką, ze to miało byc dzisiaj po czy zajrzałam do kalendarza i jak wół mam wpisaną wizytę na jutro :p
 
Ja to jestem czasem rozkojarzona , dużo osób już mi zwróciło uwagę na to 😊
Ja jutro z kolei mam prenatalne , chociaż u mnie pierwsze trwało dosłownie piec minut plus krew
 
Ja to jestem czasem rozkojarzona , dużo osób już mi zwróciło uwagę na to 😊
Ja jutro z kolei mam prenatalne , chociaż u mnie pierwsze trwało dosłownie piec minut plus krew

U mnie tez prenatalne pierwsze były błyskawiczne, ale połówkowe są jednak bardziej szczegółowe wiec usg pewnie prawie 10 minut trwalo 😉
 
Ekspresowe to USG macie... U mnie prenatalne trwało 30minut! Teraz czekam i czekam na piątek bo mam mieć połówkowe... I tatuś malucha może iść z nami ☺️ na szczęście wizyta rano o 10. Ciekawa jestem jak duży jest ten mój bąbel, bo w 15tc miał 10cm od głowy do pupki i ważył ok 163g. Był starszy tak o 1,5tyg.

Dziś mam znów gorszy dzień. Mdłości i posmak żelaza w ustach są silniejsze, brak mocy i w ogóle jakieś rozbicie.
 
Ekspresowe to USG macie... U mnie prenatalne trwało 30minut! Teraz czekam i czekam na piątek bo mam mieć połówkowe... I tatuś malucha może iść z nami ☺ na szczęście wizyta rano o 10. Ciekawa jestem jak duży jest ten mój bąbel, bo w 15tc miał 10cm od głowy do pupki i ważył ok 163g. Był starszy tak o 1,5tyg.

Dziś mam znów gorszy dzień. Mdłości i posmak żelaza w ustach są silniejsze, brak mocy i w ogóle jakieś rozbicie.
No ja się nastawiłam na pół godziny na pierwsze prenatalne , zrobił zwykle usg i stwierdził dziecko zdrowe .. ja jestem ze śląska i w dodatku mąż górnik ☺️ Ale dziewczyny przysięgam ze w mediach jest wszystko wyolbrzymione , kopalnie wcale nie miały postoju nawet tydzień , a oni mówią o trzech tygodniach 😁 wracając do temu , Na prenatalnych muszę mieć maskę i rękawiczki i Oczywiście sama , ale wczoraj na zwykłej wizycie byłam sama , ale widziałam Że pary tez już chodzą wiec na kolejne usg biorę mojego 😊
 
No ja się nastawiłam na pół godziny na pierwsze prenatalne , zrobił zwykle usg i stwierdził dziecko zdrowe .. ja jestem ze śląska i w dodatku mąż górnik ☺ Ale dziewczyny przysięgam ze w mediach jest wszystko wyolbrzymione , kopalnie wcale nie miały postoju nawet tydzień , a oni mówią o trzech tygodniach 😁 wracając do temu , Na prenatalnych muszę mieć maskę i rękawiczki i Oczywiście sama , ale wczoraj na zwykłej wizycie byłam sama , ale widziałam Że pary tez już chodzą wiec na kolejne usg biorę mojego 😊
Mój poprzedni mąż kompletnie się nie angażował w ciążę. No taki miał charakter. Teraz jest inaczej i partner bardzo mnie wspiera i nie moze się doczekać malucha więc i ja inaczej to przeżywam :)
 
No ja się nastawiłam na pół godziny na pierwsze prenatalne , zrobił zwykle usg i stwierdził dziecko zdrowe .. ja jestem ze śląska i w dodatku mąż górnik ☺ Ale dziewczyny przysięgam ze w mediach jest wszystko wyolbrzymione , kopalnie wcale nie miały postoju nawet tydzień , a oni mówią o trzech tygodniach 😁 wracając do temu , Na prenatalnych muszę mieć maskę i rękawiczki i Oczywiście sama , ale wczoraj na zwykłej wizycie byłam sama , ale widziałam Że pary tez już chodzą wiec na kolejne usg biorę mojego 😊
Ja pierwsze prenatalne miłam koło 15 minut. Lekarz mówi, że szybko bo maluch dobrze ustawiony, a ja chuda, to wszystko fajnie widać. To drugie mam 17, krew pobierali mi już jakieś 2 tygodnie temu, także będę mieć 17 całkowity wynik. Też korzystasz z bezpłatnych prenatarnych dla kobiet przed 35 rokiem, ze Śląska? bo ja się na ten program załapałam, także jakieś 700 zł jestem do przodu.
 
reklama
A u mnie gin nie chce wpuszczać z partnerem na usg bo boi sie akcji sanepidu, bo jej kolega płacił 5000 zł kary a pary po 500 zł za osobę. Jakaś życzliwa szuja go podpierdzieliła. Masakra jakaś z tą pandemią. ☹️
 
Do góry