reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Współczuję bardzo. Może Pantenolem się popryskaj bo spać na stojąco może być trochę ciężko. No jest jeszcze opcja że mąż w łóżku dziurę wytnie w nią wlozysz brzuch i będziesz spać na brzuchu bez brzucha.
Już mnie pantenolem wypryskal, aloesem nasmarował... Dziury w łóżku nie dam wyciąć 😂 chłodny mokry ręcznik przynosi ulge ale przecież tak się nie położę 🤷🏼‍♀️
 
reklama
No to chyba rzeczywiście jak koń musisz włączyć blokady w kolanach [emoji3] A tak na serio może jakoś troszkę Ci przejdzie do nocy czy to taka wersja ognista czerwień?.
Już mnie pantenolem wypryskal, aloesem nasmarował... Dziury w łóżku nie dam wyciąć [emoji23] chłodny mokry ręcznik przynosi ulge ale przecież tak się nie położę [emoji2372]
 
Ależ się załatwiłam. Byłam chwilę z dziećmi nad woda, może 2-3 godz i spaliło mi ramiona i plecy. Nie mogę leżeć bo piecze. Na brzuchu też nie mogę już lezec. Będę spać na stojąco.
Ja mam taki sprawdzony babciny sposób ale będziesz się śmiać:) wysmaruj się zwykłym olejem jadalnym do pieczenia i jutro przejdzie tylko nie zapomnij zmyć na noc.
 
Czy któraś z Was planuje zakup A może ma dostawke do łóżka. Jakie są wasze opinie? Ja wiem że to jest na krótko bo to jest dość małe ale wydaje się być wygodne. Ja chciała bym tym razem karmić piersią bo pierwszym razem niestety mi się nie udało. Tak to maluszka ma się przy sobie ale nie u łóżku. Poza tym moja córka lubi przychodzić do nas w nocy a swoje dzieci w łóżku to bym się bała.
20200705_221050.jpeg
 
Czy któraś z Was planuje zakup A może ma dostawke do łóżka. Jakie są wasze opinie?

Musze coś kupic bo mój mąż pracuje na nocki i nie miałabym gdzie dziecka położyć w ciągu dnia. Wymyslilam sobie, ze łóżeczko ładuje w pokoju dziecka a w sypialni dla wygody mam dostawke albo kupię lózeczko turystyczne, które przyda sie na wyjazdy do dziadków
Zastanawiam sie nad czyms takim ale nie wiem.na ile wystarczy?!? Ktoś ma?

A poza tym to znowu nie śpię od 2... piekne mamy wschody tego lata :)
Screenshot_20200706-035831_Chrome.jpg
 
Musze coś kupic bo mój mąż pracuje na nocki i nie miałabym gdzie dziecka położyć w ciągu dnia. Wymyslilam sobie, ze łóżeczko ładuje w pokoju dziecka a w sypialni dla wygody mam dostawke albo kupię lózeczko turystyczne, które przyda sie na wyjazdy do dziadków
Zastanawiam sie nad czyms takim ale nie wiem.na ile wystarczy?!? Ktoś ma?

A poza tym to znowu nie śpię od 2... piekne mamy wschody tego lata :) Zobacz załącznik 1144195
 
Musze coś kupic bo mój mąż pracuje na nocki i nie miałabym gdzie dziecka położyć w ciągu dnia. Wymyslilam sobie, ze łóżeczko ładuje w pokoju dziecka a w sypialni dla wygody mam dostawke albo kupię lózeczko turystyczne, które przyda sie na wyjazdy do
dziadków


Zastanawiam sie nad czyms takim ale nie wiem.na ile wystarczy?!? Ktoś ma?

A poza tym to znowu nie śpię od 2... piekne mamy wschody tego lata :) Zobacz załącznik 1144195


Tez rozmyślam nad zakupem tego łóżeczka z Kinderkrafta - zamiast dostawki, bo wydaje się starczyć na dłużej. U nas właśnie ten problem ze mamy przeprowadzkę na wiosnę przyszłego roku a póki co warunki takie, ze tradycyjne łóżeczko niebardzo jest Gdzie wstawić. Także sama jestem ciekawa czy ktoś je zna od praktycznej strony. Bezsenności nie zazdroszczę miałam ja w pierwszej ciąży i nic przyjemnego...sił dużo :).
 
reklama
Do góry