reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Nie wiem. Ja w nocy z soboty na niedziele miałam straszny ból brzucha, po 2 godzinach przeszedł i bolała cała macica, nie jakoś bardzo, ale bolała, pojawiało sie częste twardnienie. Pojechałam koło południa do szpitala, zrobili mi test na covid i czekałam godzine, po teście przyjął mnie lekarz. Posprawdzał i wszystko ok. Kazał brać więcej magnezu i nospe 3 razy na dobę, jeśli są bóle. Powiedział, że macica może też boleć od wzdęć, bo ostatnio mam uporczywe wzdęcia, dodatkowo dziecko sie już rozpycha i też może to powodować bóle.
Kiedy masz kontrole?
A brałaś magnez już wcześniej? Lekarz kazał?
 
A brałaś magnez już wcześniej? Lekarz kazał?
Właśnie nie brałam. Od poniedziałku biorę. W pon jak byłam u swojego ginekologa, to się ździwił, ze nie biorę i kazał maksymalną dawkę. Musiałam mieć już niedobór, bo w ten sam dzień co pojawiło się twardnienie brzucha, to pojawiły się skurcze łydek. A wczoraj na IP kazał mi zwiększyć jeszcze trochę.
 
Ja dziś w nocy spać nie mogłam.. Brzuch mialam ciągle twardy i mnie ciągnie i kuje.. To normalne? Jak wstaje albo zaczynam chodzić to az mnie koli jakbym miała kolkę macicy... Martwie się czy to normalne ☹
Na szczęście dzisia późnym wieczorem (o 20:20) bo inaczej bym dzwoniła czy mnie ekstra przyjmie, bo mówiła, że jak po nospie przechodzi to nic zlego sie nie dzieje a mi nospa w ogóle nie pomogła... W nocy spałam 1,5h i czuje sie okropnie 🥺
I co lekarz mówił ?
 
Niedawno wróciłam do domu. A więc tak moje kochane dziewczynki.. Nasz mały urwis usiadł z dupskiem matce na szyjce stąd te wszystkie bóle. 🤦‍♀️ Szyjka bardzo ok, bo bardzo dokladnie gin sprawdzała. Nie mówiła jaka długa ale mówiła ze jest super i oby tak dalej. I mowila, ze takie bóle mogą wywoływać skurcze ktore nie są jeszcze porządne, więc nastepnym razem mam wziąć 6-8 tabletek nospy zwykłej na dobę albo 4 nospy forte. Oczywiście jak mnie przestanie boleć to mam odstawić a jak nie pomoże to mam się do niej zgłosić. Ale aż takie bole i tak dlugo trwające nie są porzadane i normalne. Więc czuwajcie kochane nad tymi bólami i lepiej skontrolować 😘
 
reklama
Niedawno wróciłam do domu. A więc tak moje kochane dziewczynki.. Nasz mały urwis usiadł z dupskiem matce na szyjce stąd te wszystkie bóle. 🤦‍♀️ Szyjka bardzo ok, bo bardzo dokladnie gin sprawdzała. Nie mówiła jaka długa ale mówiła ze jest super i oby tak dalej. I mowila, ze takie bóle mogą wywoływać skurcze ktore nie są jeszcze porządne, więc nastepnym razem mam wziąć 6-8 tabletek nospy zwykłej na dobę albo 4 nospy forte. Oczywiście jak mnie przestanie boleć to mam odstawić a jak nie pomoże to mam się do niej zgłosić. Ale aż takie bole i tak dlugo trwające nie są porzadane i normalne. Więc czuwajcie kochane nad tymi bólami i lepiej skontrolować 😘
Noto baja ! Od razu żyje się spokojniej z taka wiedza ❤️
 
Do góry