reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hejka! Chętnie do Was dołącze[emoji1] pierwsza ciąża, nie do końca planowana, ale bardzo chciana[emoji3590] aktualnie 17 tydzień, zdjęcie z 12 (usg I trymestru), prawdopodobnie dziewczynka[emoji3059]
Hej[emoji847] fajnie, że jest nas coraz więcej [emoji846] na kiedy masz termin?
 
Cześć :) witamy wśród nas :) jak się czujesz? Jak znosisz ciążę?
Aktualnie jest super🙂 na początku cieszyłam się, że żadne przykre objawy mnie nie męczą, ale dokładnie pierwszego dnia 7 tygodnia zaczął się koszmar... Mdłości, wymioty od rana do wieczora. Od jakiegoś tygodnia mam już spokój, mdłości nie dokuczają i oby tak zostało☺️
 
Na początek chusta zdrowsza dla malucha. Do nosidła dobrze żeby dziecko samodzielnie siadało. A jeśli chusta się nie sprawdzi to dobranie nosidła pod okiem doradcy - ważne żeby naprawdę dobrze podpierało małe ciałko.
Jakbyście miały pytania jakiekolwiek w tym temacie to zapraszam :) zajmuję się tym zawodowo :D

To prawda, przy 4 dziecku już wiadomo co zbędne z polecanych gadżetów.

No i przecież nie mogę kupić wszystkiego bo zaraz będzie Mikołaj i Gwiazdka i dziadkowie na pewno będą szukać prezentów :D Więc takie rzeczy jak mata do zabawy czy krzesełko zostawiam na prezenty.
To ja już mam pytanie, bo już nie pamiętam.Czy do kołkowej można wkładać od razu po urodzeniu. I jeszcze chce jak najszybciej do plecaka prostego wrzucić, ale ostatnio jakąś doradczyni się wypowiadała, że lepiej później. Syna w plecaku nosiłam od 2 miesiąca dopiero wcześniej głównie w kieszonce lub kangurku. No i nie wiem jak teraz, a na plecach jest tak super wygodnie.
 
To ja już mam pytanie, bo już nie pamiętam.Czy do kołkowej można wkładać od razu po urodzeniu. I jeszcze chce jak najszybciej do plecaka prostego wrzucić, ale ostatnio jakąś doradczyni się wypowiadała, że lepiej później. Syna w plecaku nosiłam od 2 miesiąca dopiero wcześniej głównie w kieszonce lub kangurku. No i nie wiem jak teraz, a na plecach jest tak super wygodnie.
Do kółkowej śmiało od urodzenia. Z plecakiem warto poczekać przynajmniej do końca połogu, tak samo jak z kieszonką. Nasze ciało potrzebuje czasu żeby dojść do siebie a ucisk mięśni dna miednicy jaki wywiera chusta zawiązana dookoła talii może zaszkodzić.
 
reklama
Ja się już żegnam na dziś. Zastanawiam się jak będę spać z podpiętym holterem 🙈 klej od elektrod mnie uczulił i piecze jak ....
Spokojnej nocy :)

Ps. Znacie blog z analizami składów kosmetyków "Sroka o..." ?
 
Do góry