reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ewa już teraz zapraszam Cię na facebooka Centrum Noszenia :) Cyklicznie mamy spotkania (teraz online) z ABC noszenia w chuście i nosidełku. Sporo wiedzy która może trochę rozjaśnić temat.
Was dziewczyny też zapraszam oczywiście :)

Króliczka pokazała mi jedna z klientek. Przyjemny w dotyku materiał (silikon?), regulacja głośności (ważne!) i naprawdę mnóstwo różnych możliwości.

A z tą szkołą od września.... do mnie doszły słuchy, że w naszej szkole nauczyciele szykują się do nauczania online bo zakładają, że dzieci nie wrócą do szkoły we wrześniu :( :( :(
 
reklama
Ewa już teraz zapraszam Cię na facebooka Centrum Noszenia :) Cyklicznie mamy spotkania (teraz online) z ABC noszenia w chuście i nosidełku. Sporo wiedzy która może trochę rozjaśnić temat.
Was dziewczyny też zapraszam oczywiście :)

Króliczka pokazała mi jedna z klientek. Przyjemny w dotyku materiał (silikon?), regulacja głośności (ważne!) i naprawdę mnóstwo różnych możliwości.

A z tą szkołą od września.... do mnie doszły słuchy, że w naszej szkole nauczyciele szykują się do nauczania online bo zakładają, że dzieci nie wrócą do szkoły we wrześniu :( :( :(
Już polubiłam[emoji7] super strona! Może się załapię na warsztaty na żywo. Aż tak daleko do Krakowa nie mam z Raciborza [emoji6]
A królik świetny. Kiedyś były na topie szumisie[emoji846]
 
Na temat szkoły już się wolę nie wypowiadać... Fakt faktem z jednym dzieckiem w drugiej klasie nie mam jeszcze tragedii i sama mu mogę pomóc i wytłumaczyć. Z dwójką już będzie trudniej. Od jutra wszystko luzują a u nas na Śląsku dalej epicentrum. Od Ślązaków nawet nie przyjmują rezerwacji na wczasy[emoji23] bo się boją, że im klientów wystraszymy[emoji23]
 
Powiem Ci że nawet z 3 jest do ogarnięcia. Siadamy przy stole w salonie i każdy robi swoje zadania. Nawet najmłodszy. Tylko angielski dziele bo każdy inny poziom
 
Macie mojego Fasolka. Na dolnym zdjęciu podobno dowód że to facet 😂🙈 12+3tc
Jak mi się uda wstawić filmik to Wam pokażę jak pakował palucha do buzi :)

IMG20200529165840.jpg
IMG20200529165852.jpg
 
Piękny Fasolek[emoji7] i jaka buzia widoczna[emoji3590] ja się zastanawiam jak Ci lekarze tam cokolwiek widzą, skoro siusiak jest widoczny a noga już nie[emoji16] u mnie to był widok od dołu. Żałuję teraz że lekarz nie zrobił zdjęcia... Bo się zastanawiam, że równie dobrze to nie musiał być siusiak i nie musiały być jajka na typ etapie ciąży[emoji3166]
 
Ewa ja mam płytę z nagraniem :)
Ja doszłam do wniosku, że jak się ma refundowane z NFZ to ani nie nagrają ani nawet przez chwilę w 3d nie pokażą. Mam 3 zdjęcia czarno białe i tyle.A siusiaka zobaczyłam następnego dnia u prowadzącego podczas USG dopochwowego. To było 13 maja. Wasi też Wam robią jeszcze USG od dołu czy mój ma stary sprzęt [emoji848]
 
To prawda. Zraziłam się do USG na NFZ jak w poprzedniej ciąży na połówkowych na starym sprzęcie powiedzieli mi że dziecko ma tylko połowę serca i nie ma palców w jednej ręce.
Tydzień ryczalam nocami zanim miałam termin prywatnego USG 4d. Okazało się że dziecko zdrowe.
Teraz chodzę prywatnie ale to USG I trym miałam przez brzuch i dopochwowo.
 
reklama
Hej dziewczyny, dołącze do Was jeśli moge, termin na 1 listopada, obecnie koncowka 18go tygodnia, jutro w zasadzie początek 19go a ja wciąż nie czuje ruchów :( w pierwszej ciąży na tym etapie juz byly dosc wyraziste a teraz cisza... Troszke sie martwie, rzekomo w drugiej ciązy szybciej czuc ruchy a tu nic...
 
Do góry