reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Kochana mnie od jakiegoś czasu co wieczór boli głowa 😖 w nocy tez się obudziłam z bólu, przy skroniach. Okropność, nie miałam problemów z bólami głowy przed ciąża ☹
Ja tez się denerwuje.. 😢
Ja miałam silne migreny przed ciążą i mówili, se minie w ciąży....tak jak i alergia..akurat nic nie mija..wszystko wraca ehh...
 
reklama
Tak mówią , ale czy każdemu sie sprawdza to nie wiem ... słyszałam różne opinie ale ja tez mam bardziej na słodkie niż kwaśne ale ogólnie lubie słodkie , wiec nie wiele sie zmieniło [emoji85][emoji85][emoji85]
Moja mama mówiła że w ciąży z moim starszym bratem ciągle jadła słodkie i się nie sprawdziło a on teraz uwielbia wszystko co czekoladowe a w ciąży ze mną jadła dużo zielonych owoców i warzyw a potem się śmiała jak w wieku kilku lat leżałam pod agrestem i z drzewka prosto jadłam 😂
Robisz koktajle blenderem czy wyciskarka? Ja np do blendera daje bazę : kefir/ mleko roślinne do wyboru plus szpinak, awokado, banana, ananasa i trochę ziarna chia/ pestki słonecznika a soki świeżo wyciskane daje seler naciowy, pietruszkę, jabłko zielone, pomarańcza, szpinak, możesz kombinować i wszystko w sumie dodawać . Ja eksperymentuje , dziś milam burak, gruszka, ananasa , jabłko ,
Kiwi, marchewka. Obie z corka po dużej szklance wypiłyśmy. Pamiętaj aby dodać krople oliwy bo wtedy lepiej się przyswajają mikroelementy j witaminy.
Blenderem i zazwyczaj daje wszystko po trochu co pod ręką ☺ a ta oliwą rozumiem nie jest wyczuwalna ?
Dziewczyny dostałyście wiadomość z linkiem?
Nic nie przyszło
Dziewczyny, a ja się podłamałam.
Miałam dziś usg na nfz. Dziecko 3,24 cm, akcja serca 170 (nawet chwilę słyszałam), ale lekarz postraszył mnie Zespołem Downa. Mówi, że jak na ten wiek ciąży, czyli 10+2, NT jest w górnej granicy (2,0 mm).
Rozmawiałam z jedną Panią w poczekalni, mówiła, że sprawdzała o nim opinie w internecie i są beznadziejne. Zapisałam się tu tylko, żeby mieć dodatkową wizytę na nfz. [emoji21]
Nie przejmuj się dziecko za małe lub za duże to wtedy nie da się tego określić bo wychodzą cuda wianki czytałam trochę na ten temat i po to jest ściśle określone o bardzo ważne żeby iść dokładnie pomiędzy 11+0 a 13+6 na to badanie w innym czasie jest to niemierzalne.
Trzymam kciuki za właściwe prenatalne. Mi lekarz NFZ dobrze zmierzył NT ale to było jeden dzień przed prenatalntmi w 11+6
Nie jestem w stanie wszystkim Wam odp na te wiadomości. Ale czytam i koryguje lub dopisuje.

Przepraszam, że się nie odzywam, ale mam ciężki czas...
Mam nadzieję że nic złego się u Ciebie nie dzieje. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę 😉
Poooodziel się 😍 nie jadłam krowkowych jeszcze..są mega słodkie?
Są słodkie ale w połączeniu z kawowymi są idealne 😍 zapraszam :)
[/QUOTE]
Muszę spróbować koniecznie 😍


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😍
 
No w pierwszej ciazy było jakoś bardziej rozowo[emoji23]
No koleżanka to samo mi mówi, że mam fajnie i żebym na cieszyła się tym czasem bo ona już ma córeczke 20msc i niestety kolorowo nie jest a ma ciążę zagrożona i musi dużo leżeć..
Właśnie nie wiem...
Koleżanka dziś na fejsie wrzucala filmik, ta sama ekipa dzików spacerowała sobie po innym osiedlu. Parę dni temu musiałam się zatrzymać na środku drogi autem, bo przechodziło mi drogę kilkanaście dzikow [emoji849]
A zimą jak wracałam z pracy to tak samo przed auto wyskoczyły mi 3 duże i chyba z 10 maluszków... masakra jest
Mój tz twierdzi, że zbyt dużo ludzi musi jedzenie wywalać i dokarmiać dlatego one wlazły do miasta i se chodzą jak u siebie.. Może coś w tym jest, że się tak oswoiły??

Tragedia, jedziesz sobie a tu dziki zapierniczają przez drogę, ja już dawno dzika nie widziałam i mojego tz rodzice na wsi mieszkają i przez lasy trzeba jechsc i też tam nie widziałam i nigdy mi nie przebiegł drogi a w takim dużym mieście jak Olsztyn grasują...
 
reklama
Do góry