reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No koleżanka to samo mi mówi, że mam fajnie i żebym na cieszyła się tym czasem bo ona już ma córeczke 20msc i niestety kolorowo nie jest a ma ciążę zagrożona i musi dużo leżeć.. Mój tz twierdzi, że zbyt dużo ludzi musi jedzenie wywalać i dokarmiać dlatego one wlazły do miasta i se chodzą jak u siebie.. Może coś w tym jest, że się tak oswoiły??

Tragedia, jedziesz sobie a tu dziki zapierniczają przez drogę, ja już dawno dzika nie widziałam i mojego tz rodzice na wsi mieszkają i przez lasy trzeba jechsc i też tam nie widziałam i nigdy mi nie przebiegł drogi a w takim dużym mieście jak Olsztyn grasują...
W Poznaniu na zachodzie też problem z tymi dzikami. Rodzice wysłali nam niedawno filmik z kamerki sprzed domu: najpierw biegną duże dziki, potem z 10 małych, za nimi znowu kilka większych i na końcu straż miejska 😅
Ale jakby tak wypadły na drogę szybkiego ruchu no to byłby karambol
 
reklama
Dziewczyny jak miałyście to łyżeczkowanie to w szpitalu do zabiegu dostawaliście jakieś specjalne.ubranie czy w Waszej koszuli? A majtki z podpaską, dopiero po wybudzeniu? Wolę wiedzieć żeby mniej się denerwować pierwszym pobytem w szpitalu i to jeszcze w takich niemiłych okolicznościach [emoji25]
 
Dziewczyny jak miałyście to łyżeczkowanie to w szpitalu do zabiegu dostawaliście jakieś specjalne.ubranie czy w Waszej koszuli? A majtki z podpaską, dopiero po wybudzeniu? Wolę wiedzieć żeby mniej się denerwować pierwszym pobytem w szpitalu i to jeszcze w takich niemiłych okolicznościach [emoji25]
Ja miałam zabieg normalnie w swojej koszuli. Jak brali mnie do sali zabiegowej, to kazali ściągnąć bieliznę a jak się wybudziłam już po, to leżałam bez majtek na takim podkladzie , więc spokojnie. Też czułam ogromny stres, bo nie wiedziałam co mnie czeka. Marzyłam o tym żeby to mieć za soba..
 
Ja miałam zabieg normalnie w swojej koszuli. Jak brali mnie do sali zabiegowej, to kazali ściągnąć bieliznę a jak się wybudziłam już po, to leżałam bez majtek na takim podkladzie , więc spokojnie. Też czułam ogromny stres, bo nie wiedziałam co mnie czeka. Marzyłam o tym żeby to mieć za soba..

Ja miałam tak samo w swojej koszuli i kazali ściągnąć bieliznę a jak się obudziłam to miałam ligninę taki podkład a później jak się wybudziłam i doszłam do siebie to ubrałam swoją bieliznę. Chociaż ja po żabiego prawie w ogóle nie krwawiłam bardziej plamilam
 
Dziewczyny jak miałyście to łyżeczkowanie to w szpitalu do zabiegu dostawaliście jakieś specjalne.ubranie czy w Waszej koszuli? A majtki z podpaską, dopiero po wybudzeniu? Wolę wiedzieć żeby mniej się denerwować pierwszym pobytem w szpitalu i to jeszcze w takich niemiłych okolicznościach [emoji25]
Rzeczy miałam swoje, ale podpaski i tak dali przyjmując na oddział. I najpierw dostałam leki, mówili że jak się nie "oczyszcze" sama w ciągu 2 dni to dopiero zrobią łyżeczkowanie. Tylko u mnie ciąża zatrzymała się na początku 8tyg a dowiedziałam się w połowie 9tyg.
 
Byłam wczoraj na sorze z tym moim plamieniem bo zaczęłam się tak nakręcać ze dostałam aż jakiś trzesiawek i kołatania serca. Na szczęście to nic poważnego. Pęknięte jakieś małe naczynko, ale dostałam luteinę na wszelki wypadek. 😊 Malutek ma 41mm czyli idealnie do wieku ciazy i z nim póki co jest wszystko Ok 😊
 
Witajcie, ja też nie dostałam linku :( a wogole jestem wykończona, młody stwierdził o 3,30 że się wyspal i do 5 nijak zagonic go nie mogłam, nie dość że w dzień odpocząć nie dadzą to noc też zarwana :( liczę że teraz będzie dziewczynka bo kolejnego upartego chłopa nie zdzierze :) miłego dzionka wszystkim:)
O jezu toż to w środku nocy wstal[emoji849][emoji849][emoji849] a później położył się jeszcze?
 
reklama
Do góry