reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a ja się podłamałam.
Miałam dziś usg na nfz. Dziecko 3,24 cm, akcja serca 170 (nawet chwilę słyszałam), ale lekarz postraszył mnie Zespołem Downa. Mówi, że jak na ten wiek ciąży, czyli 10+2, NT jest w górnej granicy (2,0 mm).
Rozmawiałam z jedną Panią w poczekalni, mówiła, że sprawdzała o nim opinie w internecie i są beznadziejne. Zapisałam się tu tylko, żeby mieć dodatkową wizytę na nfz. [emoji21]
Zastanawiam się tylko, na ile takie oceny mogą mieć sens. W końcu prenetalne też robi się od skończonego 11 tygodnia, a ja dopiero co skończyłam 10...

Powtórz badanie za dwa tygodnie. Ja tez miałam taki wynik w 11+6 i za kilka dni robię Sanco.
 
Prenatalne mam dopiero 14 maja. W każdym artykule czytam, że to za wcześnie na mierzenie przezierności karkowej, bo wynik nie jest miarodajny. Dziecko jest za małe na takie osądy.
Co nie zmienia faktu, że już te słowa siedzą w głowie i tylko mi się płakać chce.
 
Hej :-) Witam Was cieplutko :-)
@kociara :) tak bardzo mi przykro... Wiem co czujesz i tule bardzo mocno.. Dla mnie tez to byl szok i nirdowierzanie 7 lat temu... " jak to?? Serce przestalo bic?? Niemozliwe..." Nie potrafilam sie otrzasnac ale pomogla rodzina.. Teraz tez boje sie tego samego. Jutro na badaniach bede na podobnym etapie co wtedy.. Mam nadzieję... poprawka.. ja zyje ta nadzieja ze wszystko bedzie dobrze...
@Nastka89 o ktorej jutro masz wizyte? Ja o 10:50 :-)
@Ewarut spokojnie... nie kazdej osobie mozna odpisac :-) tez nie dostalam linku ale napewno jeszcze przyjdzie :-)
Dziewczyny, milego dnia Wam zycze, udanych wizyt i samych przyjemnosci :-) trzymam kciuki :-)
Ja za chwile mykam na rynek.. narobilyscie mi smaka tymi truskawkami :-)
 
Kochana mnie od jakiegoś czasu co wieczór boli głowa 😖 w nocy tez się obudziłam z bólu, przy skroniach. Okropność, nie miałam problemów z bólami głowy przed ciąża ☹
Ja tez się denerwuje.. 😢
Heh kurczę a mi wszystko mija i już chyba wolę żeby wróciło 😅 dobrze że sutki jeszcze bolą
Edit: żeby wróciło ale tylko do czasu usg, jak się okaże że wszystko w porządku to tęsknić nie będę 🤗
 
reklama
Hej :-) Witam Was cieplutko :-)
@kociara :) tak bardzo mi przykro... Wiem co czujesz i tule bardzo mocno.. Dla mnie tez to byl szok i nirdowierzanie 7 lat temu... " jak to?? Serce przestalo bic?? Niemozliwe..." Nie potrafilam sie otrzasnac ale pomogla rodzina.. Teraz tez boje sie tego samego. Jutro na badaniach bede na podobnym etapie co wtedy.. Mam nadzieję... poprawka.. ja zyje ta nadzieja ze wszystko bedzie dobrze...
@Nastka89 o ktorej jutro masz wizyte? Ja o 10:50 :-)
@Ewarut spokojnie... nie kazdej osobie mozna odpisac :-) tez nie dostalam linku ale napewno jeszcze przyjdzie :-)
Dziewczyny, milego dnia Wam zycze, udanych wizyt i samych przyjemnosci :-) trzymam kciuki :-)
Ja za chwile mykam na rynek.. narobilyscie mi smaka tymi truskawkami :-)

Juz teraz mało ode mnie zależy. To już Ania zakłada.
 
Do góry