reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny, jakie miałyście FHR? Dzisiaj na USG (9+1) wyszło mi 181 i lekarz wpisał tachykardię [emoji20] nie mówił, że to źle, według niego wszystko było ok. Czy to, że byłam mocno zdenerwowana mogło mieć na to wpływ? Przerazilam się :(

Ja w 9t1d mialam FHR 170. Lekarka pochwaliła. Jestem pod opieka poradni patologii ciazy, wiec prowadzi mnie kilku lekarzy. A jak wiadomo, kazdy lekarz ma swoje myślenie i opinie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy u którejś z Was podczas badania moczu okazało się, że ma bakterię ?
A przy badaniu posiewu z moczu wyszły bakterie E.Coli???
Wizytę u lekarza mam dopiero jutro, ale martwię się o maleństwo...czy to jakoś na niego nie wpłynie?
 
Może napiszę coś o sobie: mama dwóch fajnych facetów (9 i 4 lata) obecnie w 12 tygodniu ciąży, pierwsze 2 ciąże bez problemowo, natomiast w obecnej nie jest kolorowo, duży krwiak i zagrożenie poronienia, czy są tu mamusie które borykają się z podobnym problemem?
 
reklama
Ja również napisze coś o sobie
Mam 26 lat. Jestem mamą synka, w sierpniu będzie miał 9 lat i obecnie jestem w 10 tc☺️ ciąża przebiega prawidłowo z. Jednym minusem... Trochę mam skrecona macice z tyłu i muszę na siebie uważać.. Poprzednia ciąża była zagrożona ale wszystko było ok.
 
Do góry