reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja wczoraj u lekarza wychodziłam z siebie, serduszko biło, ale lekarz powiedział, ze mogłoby być lepiej, cały czas mam teraz to w głowie
Niektórzy ginkowie mają to do siebie, że lubią postraszyc. Ja raz trafiłam do ginekologa który mi powiedział że beta (to był dopiero mój ok. 3tc a w rzeczywiści jeszcze młodsza) w wyniku 130 to na bank będzie poronienie. A później każda koleżanka mi mówiła że startowała z takiej bety. Pamiętaj, że co ma być to będzie, jak jest serduszko powyżej 100 na min to najważniejsze!
 
Niektórzy ginkowie mają to do siebie, że lubią postraszyc. Ja raz trafiłam do ginekologa który mi powiedział że beta (to był dopiero mój ok. 3tc a w rzeczywiści jeszcze młodsza) w wyniku 130 to na bank będzie poronienie. A później każda koleżanka mi mówiła że startowała z takiej bety. Pamiętaj, że co ma być to będzie, jak jest serduszko powyżej 100 na min to najważniejsze!
Dziękuje bardzo, uspokoiłaś trochę, kolejna wizyta od razu po świętach także się wszystko okaże ;)
 
Hej dziewczyny, dołączam ;) termin mam na 28.11, to moja druga ciąża. Pierwsza skończyła się w 9tyg bo serduszko przestało bić. Teraz jestem kłębkiem nerwów i panikarą do kwadratu więc dobrze poczytać wasze optymistyczne komentarze
Witaj [emoji4]
Jeśli masz ochotę możemy dodać Ciebie na prywatny wątek [emoji4]
 
To i ja dołączę:) termin wg om 3.11. Jestem już mamą 9,5 latka i 5 letniej szalonej dziewczynki:) miejmy nadzieję że ta ciąża będzie spokojniejsza niż poprzednie:) zdrówka dla wszystkich:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jestem mamą trójki dzieci będę otwierać działalność jako profesjonalny fotograf. W związku z tym buduję swoje portfolio i mam przeogromną prośbę do mam, które zamierzają rodzić w KRAKOWIE.
Ponieważ moim "konikiem" jest reportaż/dokument bardzo chciałabym na tym właśnie zbudować swoją działalność. Czy znajdę tu na tyle odważne mamy by wpuściły mnie na porodówkę z aparatem?
Wiem, że pewnie pukacie się w czoło, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie będę robić niczego co sprawiłoby Wam dyskomfort.
Nie chcę się rozpisywać, bo może nie wszystkie to interesuje - a gdyby któraś chciała chociaż ze mną porozmawiać to piszcie do mnie tutaj albo w prywatnej wiadomości :)
 
Do góry