reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny, czy któraś tak jak ja nie na ŻADNYCH objawów, oprócz lekkiego bólu piersi? Dzisiaj 8+2, a u mnie do tej pory nic się nie pojawiło i im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej jestem przerażona :( USG dopiero za tydzień.
Ja co prawda daleko za Tobą (jestem w 6tc), ale też nic nie czuję. Nawet piersi nie bolą.
 
reklama
Jak ja wam zazdroszczę... Ja ciągle leżę bo jest mi słabo, nie mam siły, ciągle mnie mdli, nie mogę nic jeść, jak coś zjem to wymiotuję. I tak od 2 tygodni. Najgorsze jest to, że nie wiem jak z łóżka się jutro zwlekę by pójść do pracy. Moja córka wczoraj kapsla się, a mnie znowu na wymioty, przestraszyła się i do mnie z tekstem "ale nie zwymiotujesz dzidziusia"?
 
Pytanie do dziewczyn, co są lub kiedyś były na L4. Prodilyscie lekarza o zwolnienie, czy sam zaproponował? Czuję się fatalnie, pomimo że o tym mówiłam lekarzowi to to olał. A mi coraz ciężej wytrzymać w pracy. Potrzebuje L4 do czasu aż mdłości ustąpią
 
Moja siostra miała taki problem a u nas nie wolno w pracy bo chemia i ciężkie tace no i 12h biegania dzień czy w nocy. Nie chciał jej wydać bo nic jej nie jest. Musiała zmienić gina. Mam nadzieję, że nie będę miała tego problemu.
 
Pytanie do dziewczyn, co są lub kiedyś były na L4. Prodilyscie lekarza o zwolnienie, czy sam zaproponował? Czuję się fatalnie, pomimo że o tym mówiłam lekarzowi to to olał. A mi coraz ciężej wytrzymać w pracy. Potrzebuje L4 do czasu aż mdłości ustąpią
Ja powiedziałam że potrzebuję i nie było problemu
 
Pytanie do dziewczyn, co są lub kiedyś były na L4. Prodilyscie lekarza o zwolnienie, czy sam zaproponował? Czuję się fatalnie, pomimo że o tym mówiłam lekarzowi to to olał. A mi coraz ciężej wytrzymać w pracy. Potrzebuje L4 do czasu aż mdłości ustąpią
W pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie w 7tc jak tylko było serduszko. W drugiej czekałam do 12tc i dopiero szłam. Zawsze mówiłam że chce L4 i nikt nie protestował [emoji4]
 
A mnie chyba dopadła infekcja nerek albo cos z tym... Tak mi dziwnie i na plecach i czuję parcie na siku... Dobrze ze jutro wizyta.
 
Pytanie do dziewczyn, co są lub kiedyś były na L4. Prodilyscie lekarza o zwolnienie, czy sam zaproponował? Czuję się fatalnie, pomimo że o tym mówiłam lekarzowi to to olał. A mi coraz ciężej wytrzymać w pracy. Potrzebuje L4 do czasu aż mdłości ustąpią
Ja poprosiłam rodzinnego, bo miałam bóle brzucha, a do wizyty u gina ponad tydzień. Powiedział, że skoro nie mam karty ciąży, to nie może mi wypisać na 100 %, więc wypisze zwykłe do dnia wizyty u ginekologa. Przy okazji zainteresował się badaniami i kazał przyjść kontrolnie z morfologią i moczem jeszcze przed wizytą u gina. Nie wiem czy to standard, czy dobrze trafiłam, czy może wzmianka o tym, że mam już poronienie za sobą sprawiła, że nie było problemów.

Do ginekologa idę w środę i zobaczymy co powie, chciałabym wrócić do pracy, o ile mi pęcherz pozwoli, bo moje bóle to wina pęcherza.
 
reklama
Ja poprosiłam rodzinnego, bo miałam bóle brzucha, a do wizyty u gina ponad tydzień. Powiedział, że skoro nie mam karty ciąży, to nie może mi wypisać na 100 %, więc wypisze zwykłe do dnia wizyty u ginekologa. Przy okazji zainteresował się badaniami i kazał przyjść kontrolnie z morfologią i moczem jeszcze przed wizytą u gina. Nie wiem czy to standard, czy dobrze trafiłam, czy może wzmianka o tym, że mam już poronienie za sobą sprawiła, że nie było problemów.

Do ginekologa idę w środę i zobaczymy co powie, chciałabym wrócić do pracy, o ile mi pęcherz pozwoli, bo moje bóle to wina pęcherza.
Ja najpierw też od rodzinnego brałam i miałam identyczna sytuację jak Twoja. Dał mi ale na 80% i też od razu dał skierowanie na morfoligie i mocz czyli jeszcze się zdarzają normalni rodzinni [emoji846]
 
Do góry