reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja pije wode ale taka przegotowana bo chyba bym nigdy z dwojka sobie nie poradzila a tak herbaty owocowe podobno noe wolno za duzo zielonej pic

Mi od zielonej robi się od razu niedobrze. A wcześniej to była moja ulubiona herbatka...

Mierzyłam sobie dzisiaj rano ciśnienie, bo wczoraj mi gin kazała przez 5 dni mierzyć 3 razy dziennie, i wyszło 98 / 73. Może to wczorajsze 132/85 to faktycznie był jakiś jednorazowy wyskok, w sumie trochę się denerwowałam wizytą i tym, że nie było gdzie zaparkować a ja (jak zwykle) spóźniona.. No i rano tego dnia brałam apap.. Nie chciałabym musieć brać jeszcze leków na nadciśnienie :/
 
Mnie trochę puściły ale 2 tygodnie prawie przeleżalam :o:eek: pomógł mi też sok pomarańczowy - za to nie pomogły imbiry , migdały itp. A wręcz było jeszcze gorzej ...fakt faktem że muszę co chwilę coś zjeść i zastanawiam się nad moją wagą końcową :p:o
Migdały mnie jeszcze bardziej odrzucają nie wspomnę o imbirze ;)
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć? Podczytuję was od początku. To moja pierwsza ciąża, mam 30 lat, a dzisiaj 7+5 :) 18 marca usłyszałam serduszko i od tamtej pory żyję w stresie, czy wszystko jest ok. Oprócz lekkiego bólu piersi nie mam żadnych objawów. TP wg USG 9.11. Nie znoszę listopada, ale może mały bąbel odczaruje ten miesiąc ;)
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć? Podczytuję was od początku. To moja pierwsza ciąża, mam 30 lat, a dzisiaj 7+5 :) 18 marca usłyszałam serduszko i od tamtej pory żyję w stresie, czy wszystko jest ok. Oprócz lekkiego bólu piersi nie mam żadnych objawów. TP wg USG 9.11. Nie znoszę listopada, ale może mały bąbel odczaruje ten miesiąc ;)
Witamy :D
 
Dziewczyny bierzecie magnez ? Jak często?
Co do opryszczki podobno posmarowanie pasta do zębów pomaga. Ale nie wiem.
Mnie nie pomogło. Mecze się już z tą opryszczka chyba 4 dzień, ale powoli schodzi.
Nie wiem, wolałam już nic nie robić z nią. Kurcze tydzień wytrzymam bez wychodzenia z domu hahaha

Co do zamkniętego i moderatora to ja mogę spróbować. Wczoraj tak na hurra napisałam, ale zaczekajmy z tym do soboty. Ja chcę zobaczyć co a piątek wieczorem na wizycie będzie. Nie zakładam nic negatywnego, ale pewna niewiadomą stałe jest. Ehhh byle do piątku. [emoji51][emoji51]
 
reklama
Do góry