reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dzień dobry dziewczyny !

ciężko mi za Wami nadążyć bo nie mam forum w telefonie ... jakos nie potrafię ogarnąć ;)




łączę się w bólu ... z tego wszystkiego zapomniałam wczoraj, że mam urodziny :D





najważniejszy jest przyrost. Ja też startowałam z betą 124 więc bardzo zbliżona do Twojej a nawet mniejsza. Betę robiłam w 27 dc (w dniu spodziewanego okresu)
48h pozniej wynosila 270
kolejne 48 h juz była 610

rośnie ? rośnie ... a że niska to nie szkodzi. przyrost się liczy i tego się trzymam.




trzymam kciuki dziewczyny za Was wszystkie i czekam na wieści jupiii ! na pewno będą piękne bijące serducha !



mnie też z aplikacji wychodzi dzis 4t5d :) i betę mamy porownywalną :)



co do objawów to u mnie tkliwe i nabrzmiałe piersi, ciągnące podbrzusze i trochę większa wrażliwość na zapachy ale to sobie chyba wmawiam bardziej niz jest faktycznie :) także bez jakiś wielkich objawów czy mdłosci :)

u Was też dzis takie piękne słońce ?
Tak słoneczko jest piękne aż chce się działać... Przez tą brzydka pogodę taka byłam przymulona że masakra...
 
reklama
U mnie piękne słońce i piękne mdłości od rana. Dobrze że tylko 4h w pracy. Wczoraj jak ten śnieg spadł i ciśnienie się unormowało to dostałam takiego powera :D w ogóle strasznie odczuwam zmiany pogody a teraz to już całkiem jak na karuzeli. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i nie dajcie się kalafiorom. Rozmawiałam dziś z koleżanką przez telefon a zastanawiałam się w tym samym czasie czy zabrałam telefon z domu :D
 
Miałam dokładnie to samo ( przez 1,5 tygodnia tak mnie jajnik bolał że się skrecalam z bolu 2 razy byłam u mojego gina i oglądaliśmy czy czasem ciąża nie jest pozamaciczna :oops:...po 2 tygodniach wszystko przeszło :) teraz czasami coś zakluje ale bez żadnych skurczy :) mdłości miałam okropne , teraz od 2 dni troszkę odpuscily ( mdli mnie popołudniami) a nie 24 na h :rolleyes2:
To jest dlamnie dziwne bo niby nie tak dawno bylam w ciazy a wszystko jestinaczwj dlatego stwierdzenie ze ciaza ciazy jest nie rowna jest w moim pzypadku adekwatne
 
Dzień dobry dziewczyny !

ciężko mi za Wami nadążyć bo nie mam forum w telefonie ... jakos nie potrafię ogarnąć ;)




łączę się w bólu ... z tego wszystkiego zapomniałam wczoraj, że mam urodziny :D





najważniejszy jest przyrost. Ja też startowałam z betą 124 więc bardzo zbliżona do Twojej a nawet mniejsza. Betę robiłam w 27 dc (w dniu spodziewanego okresu)
48h pozniej wynosila 270
kolejne 48 h juz była 610

rośnie ? rośnie ... a że niska to nie szkodzi. przyrost się liczy i tego się trzymam.




trzymam kciuki dziewczyny za Was wszystkie i czekam na wieści jupiii ! na pewno będą piękne bijące serducha !



mnie też z aplikacji wychodzi dzis 4t5d :) i betę mamy porownywalną :)



co do objawów to u mnie tkliwe i nabrzmiałe piersi, ciągnące podbrzusze i trochę większa wrażliwość na zapachy ale to sobie chyba wmawiam bardziej niz jest faktycznie :) także bez jakiś wielkich objawów czy mdłosci :)

u Was też dzis takie piękne słońce ?
Dziekuje za slowa otuchy. Takze idziemy leb w leb
 
Bylam na becie nr 2 po 24 h. Zeby miec jakis obraz dla Pani dr. Ina szczęście spotkalam mojego Pana doktorka ktory mi prowadził wcześniejszą ciaze i zapytalam sie o ta bete jaka ma byc po 24h powiedział ze jak bedzie 50% przyrostu to nie mam sie co martwić.
 
Tak się cieszyłam na te dzisiejsza wizytę a tu zaczęła mi wczoraj głowa pękać. Normalna książkowa migrena ze swiatlowstretem i nudnościami (choć te akurat mogą mieć tym razem inne podłoże). Wzięłam wczoraj i dziś rano ten nieszczęsny Apap ale równie dobrze mogłabym trzy razy splunąć przez lewe ramie. Zawsze pomagał nimesil ale o nim mogę zapomnieć :( Na wizytę oczywiście pójdę ale to będzie ciężka przeprawa. Leżę teraz w łóżku i wściekam się na koty, ze za głośno łażą...
 
reklama
Też biorę femibion 1, ale on nie ma witaminy b4, a gin wspominał żeby zwrócić na to uwagę, więc muszę albo dokupić osobno, albo zmienić na coś innego.

Już obczaiłam, że też zmienię na prenatal uno :)
Ja femibion wybiore do konca i zamawiam prenatal uno:)
W femibionie też są metyle, więc też jest dobry,ale ten prenatal podobno lepszy dlatego właśnie go biorę :)
:) tez tak zrobie
Dziewczyny a myślicie ze coś już będzie widać na wizycie??? O pierwszej ciazy dowiedziałam się w 8 tyg, druga prowadziłam w Anglii więc pierwsze usg było w między 12a 13 tyg. A tu z wyliczeń internetowych wychodzi 5 tydzień.
Ja w 5t2d na usg mialam 11mm pecherzyk i 2mm zarodek :) a wczoraj w 6t2d mialam 27mm pecherzyk i 4.7mm dzidzie z bijcym serduszkiem [emoji3590]
 
Do góry