reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny, ja dzisiaj poinformowałam w pracy o swojej ciąży.... Mimo że jeszcze nie byłam u lekarza ale pracuje fizycznie dużo dźwigania do tego miewam nocki. Oczywiście dostałam urlop więc w środę idę do lekarza po zwolnienie....
 
Ja czuję dyskomfort w podbrzuszu na środku, trochę inny niż bóle okresowe, ale bóle okresowe miałam tylko podczas dojrzewania i nie pamiętam dobrze. Nie jest to ciagnięcie więc nie wiem czy się martwić, czy wziąć nospę dla świętego spokoju [emoji2368]
Weź nospe mi lekarz zalecił jak boli,ciągnie na rozkurczenie i nie naciskać tych miejsc więc leżenie i odpoczynek wskazane [emoji846]
 
Dziewczyny u mnie póki co sprawdza się najczarniejszy scenariusz. Możliwe, że za nie długo pojadę do szpitala. Być może za rok znów pomyślę o dzieciach na razie zbyt dużo mnie to kosztuje :( Jest tak samo jak poprzednim razem..
 
Dziewczyny u mnie póki co sprawdza się najczarniejszy scenariusz. Możliwe, że za nie długo pojadę do szpitala. Być może za rok znów pomyślę o dzieciach na razie zbyt dużo mnie to kosztuje :( Jest tak samo jak poprzednim razem..
O nie! :( naprawde to juz wiesz? Albo czekasz na jakies potwierdzenie?
 
reklama
Do góry