reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

@Zajac Czerwcowy ja nie pomogę bo nie chodzę na nfz [emoji4] Dla mnie luxmed to taki nfz hehe, a dzisiaj udało mi się wcisnąć do prywatnego lekarza na 5.04 ufff Nowy ale bardzo polecany, ale tak jak Wam pisałam straciłam zaufanie do mojego poprzedniego, jeden lekarz i 3 usg w ciąży to dla mnie zdecydowanie za mało [emoji14]
To to badanie powinno być za darmo moim zdaniem. Dzwoń tam jeszcze raz i się pytaj
Zapytam. Do mojej Pani dr ide 30ego ale tsk jak mowie koszt badań prywatnych by mnie chyba porazil. Me chyba jak powiem ze jestem w ciazy i potrzebuje pilnej konsultacji to muszą mnie wcisnac... ? Zadzwonię po pracy.
 
reklama
Jeszcze jedno pytanko dziewczyny. Czy bóle w podbrzuszu są normalne? Czy mam się martwić?
Bóle okresowe tak, są normalne, ale nie powinny być silne, bóle tak jakby jajników ale tak naprawdę do wiązadła też są normalne-one tak ciągną aż do nogi czasami. Krwawienie i plamienie jest nie normalne i trzeba szybko do lekarza [emoji4] To tak w skrócie
 
Zapytam. Do mojej Pani dr ide 30ego ale tsk jak mowie koszt badań prywatnych by mnie chyba porazil. Me chyba jak powiem ze jestem w ciazy i potrzebuje pilnej konsultacji to muszą mnie wcisnac... ? Zadzwonię po pracy.
Zależy jak bardzo będziesz nalegac[emoji16] Ja dzisiaj byłam upierdliwa i powiedziałam że jestem w ciąży i koniec kwietnia mnie nie zadowala terminowo [emoji14] Bo chce żeby dr prowadził moją ciążę bla bla [emoji4]
 
A ja się wkurzyłem...bo wszędzie czytam ze to usg teraz nie jest refundowane... Ale przecież mam skierowanie...
A dzwoniłam dzis do przychodni ale mój kalafior zapomniał zapytać czy bedzie płatne...
Natomiast wkurzylam się bo termin do lekarza ginekologa po ust dopiero na 9.04... to jakaś kpina. Zadzwonię tam pozniej z awantura ;-)
Nie chce prywatnie placić za badania krwi.

Ale za badania krwi chyba i tak się płaci czy ze skierowaniem czy bez? Ja zawsze płacę w labie nawet jak dostaję skierowanie, tylko taniej?
 
Bóle okresowe tak, są normalne, ale nie powinny być silne, bóle tak jakby jajników ale tak naprawdę do wiązadła też są normalne-one tak ciągną aż do nogi czasami. Krwawienie i plamienie jest nie normalne i trzeba szybko do lekarza [emoji4] To tak w skrócie
Dziękuję ;)
 
reklama
Do góry