reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny ja też dzisiaj mam wizytę ostanio jak byłam 11 mm pęcherzyk ( niecale 2 tygodnie temu) mam nadzieję że się pokaże coś więcej Jeśli chodzi o mdłości to od półtorej tygodnia ciężko mi z łóżka wyjść
Ja we wtorek miałam 11mm pęcherzyk, u Ciebie dzisiaj już pewnie piękny zarodek i serduszko :)
 
reklama
z ciekawości sprawdziłam jakie terminy ma lekarz u kórego chciałabym zrobić prenatalne, hmm tzn, tak sobie wstępnie zajrzałam... i wychodzi mniej więcej koniec kwietnia?!! do kiedy robi się prenatalne? do 12tc max?
jesli tak to już musiałabym rezerwować wizytę :O a to dopiero 7tc, masakra
 
z ciekawości sprawdziłam jakie terminy ma lekarz u kórego chciałabym zrobić prenatalne, hmm tzn, tak sobie wstępnie zajrzałam... i wychodzi mniej więcej koniec kwietnia?!! do kiedy robi się prenatalne? do 12tc max?
jesli tak to już musiałabym rezerwować wizytę :O a to dopiero 7tc, masakra
U mnie w karcie ciąży jest zapisane badania genetyczne USG między 11-13 tc :)
 
z ciekawości sprawdziłam jakie terminy ma lekarz u kórego chciałabym zrobić prenatalne, hmm tzn, tak sobie wstępnie zajrzałam... i wychodzi mniej więcej koniec kwietnia?!! do kiedy robi się prenatalne? do 12tc max?
jesli tak to już musiałabym rezerwować wizytę :O a to dopiero 7tc, masakra
11 - 13 tc :)
 
hmm, no to praktycznie czas zeby się zapisywać... aż tak dziwnie, nie wiadomo co to będzie za tydzień/dwa, a tu juz umawiać badania hmmm

bo zalezy mi żeby to był lekarz z certyfikatem fmf, a takich niestety niewiele
Ja jestem z Krakowa chodzę do prywatnej kliniki i na miejscu mam lekarzy z certyfikatem fmf :) szczęście mam ponieważ mój lekarz prowadzący jest dostępny prawie 24 h (zna mnie od dziecka prowadził mojej mamie ciążę) :)))
 
Ja jestem z Krakowa chodzę do prywatnej kliniki i na miejscu mam lekarzy z certyfikatem fmf :) szczęście mam ponieważ mój lekarz prowadzący jest dostępny prawie 24 h (zna mnie od dziecka prowadził mojej mamie ciążę) :)))
no to zazdrocha :)
ja chodze do lekarza, który jest ordynatorem w szpitalu i tam (odpukać) chciałabym rodzić:) też jest dla mnie 24/7, zawsze telefon odbierze, ale niestety nie ma tego certyfikatu
 
no to zazdrocha :)
ja chodze do lekarza, który jest ordynatorem w szpitalu i tam (odpukać) chciałabym rodzić:) też jest dla mnie 24/7, zawsze telefon odbierze, ale niestety nie ma tego certyfikatu
Myślę że jest też sporo lekarzy którzy nie posiadają certyfikatu a też są naprawdę bardzo dobrzy w fachu :)) napewno się ktoś znajdzie o czasie nie ma co się martwić na przyszłość ;-) :*
 
reklama
Do góry