reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
No tak ale u was już serduszka są a u mnie 10.04 będzie 9 TC i USG jeszcze nie miałam i nie wiem co się tam dzieje w sumie.
 
No tak ale u was już serduszka są a u mnie 10.04 będzie 9 TC i USG jeszcze nie miałam i nie wiem co się tam dzieje w sumie.
Jestem z toba też bez wiedzy co się u mnie dzieje dopiero 8.04 powie mi gin coś wiecej
Dziewczyny jak to jest z tymi tyg. Jestem w 4tyg.6dniu to jest 4 czy piąty tydzień bo apka pokazuję że 5 no i tak by wychodziło ale jak to lekarze liczą bo już nie pamietam
 
Super wieści dzisiaj! Oby tylko takie tu były!

Mnie od 3 dni męczą wzdęcia, pamietam, ze w pierwszej ciąży tez tak miałam. Narazie innych objawów brak.

Ehh teraz tydzień czekania do następnego usg....straszna nerwówka z tymi wizytami a to się dopiero zaczyna ;) a niby mówią, ze ciaza to piękny okres :)
 
Jestem z toba też bez wiedzy co się u mnie dzieje dopiero 8.04 powie mi gin coś wiecej
Dziewczyny jak to jest z tymi tyg. Jestem w 4tyg.6dniu to jest 4 czy piąty tydzień bo apka pokazuję że 5 no i tak by wychodziło ale jak to lekarze liczą bo już nie pamietam
Mi też tak właśnie aplikacja pokazuje i mój lekarz liczy tak samo jak aplikacja ;).
 
Dzień dobry dziewczyny. Gratuluję wczorajszych wizyt i trzymam kciuki za następne [emoji175][emoji110] ja dziś pół nocy nie spałam tak mnie brzuch boli [emoji17]
 
ja się dzisiaj jakas taka "ciężka" obudziłam, niby mdli, ale nie na wymioty, dziwne samopoczucie... a jeszcze dziś do szpitala na badania krwi, oby nic nie wyszło złego :)
mam nadzieję, że będzie USG, jestem ciekawa co tam u naszej fasoliny,
 
Dzień dobry Ostanio mało czasu mam na forum cały czas dużo pracy ale jestem dalej z wami. Ciesz sie bardzi ze u was wszytsko ok i macie takie piekne zdjecia fasolek. Zaraz jade na swoją pierwszą wizytę i mam nadzieję ze tym razem będzie fasolka
 
Mnie dziś strasznie mdli a dopiero początek pracy. Mam nadzieję że dotrwam. Agnieszka czekamy na dobre wieści:)
 
reklama
Cześć Dziewczyny ja też dzisiaj mam wizytę ostanio jak byłam 11 mm pęcherzyk ( niecale 2 tygodnie temu) mam nadzieję że się pokaże coś więcej Jeśli chodzi o mdłości to od półtorej tygodnia ciężko mi z łóżka wyjść
 
Do góry