reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja to się naczekam na swoją wizyte jeszcze do 06.04 a musze gina zapytać bo niestety ale mniej więcej w czasie po owu miałam ostra angine i antybiotyk brałam do poniedziałku 11.03 i mam nadzieje że nie zaszkodziłam tym fasolce.
Ja również na antybiotyku. Już drugi. Zapalenie oskrzeli już 3 tydz. I ciągle męczy mnie kaszel. Również denerwuje się czy wszystko będzie w porządku.
 
Która godzina? Czy miałaś już jakieś usg?
Miałam 6 marca w 5 tyg. Pisałysmy o tym na poczatkowych stronach. Był pęcherzyk. Kolejną miałam umówiona na 27.03 ale z niecierpliwosci przelożylam na 20. Mam zgłosić się miedzy 11 a 13 bo to na nfz w szpitalu wiec z godz moze byc różnie.
 
Miałam 6 marca w 5 tyg. Pisałysmy o tym na poczatkowych stronach. Był pęcherzyk. Kolejną miałam umówiona na 27.03 ale z niecierpliwosci przelożylam na 20. Mam zgłosić się miedzy 11 a 13 bo to na nfz w szpitalu wiec z godz moze byc różnie.
Sorki, już się pogubiłam w naszych wizytach [emoji6]
 
Ja również na antybiotyku. Już drugi. Zapalenie oskrzeli już 3 tydz. I ciągle męczy mnie kaszel. Również denerwuje się czy wszystko będzie w porządku.
Ja już skończyłam ale i tak mnie to dręczu chociaż mówi się że czasami lepiej wziąć antybiotyk bo takie chorowanie również nie służy dziecku a ja przy tej anginie mocno gorączkowałam przez 3 dni i bez leków by sie nie obeszło. A tobie życze szybkiego powrotu do zdrowia :)
 
reklama
Do góry