reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Czekamy razem a testy robilas, czy od razu beta?

Robiłam testy wczoraj cień a dziś negatyw dlatego jestem skołowana i poszłam na betę. Byłam tez wczoraj na usg ale jest za wcześnie i nic nie widać lekarz mi powiedział ze mam szerokie endometrium i jest szansa ze to ciąża
 
Niema jeszcze coś koło 21 powinny być a jak nie to jutro cały czas sprawdzam jak szalona [emoji6]
 
Moja córka ma 15 lat jak się dowiedziała to płakała 3 dni foch na nas dopiero teraz zaczęła się odzywać i tak twierdzi że chce brata jak będzie siostra to się wyprowadza [emoji58]
Powiedzieliśmy dzisiaj starszej córce. Nie jest zachwycona. Przestała płakać dopiero, jak jej powiedziałam, ze jak dzidzia się urodzi to przez rok nie bede pracować. Mam nadzieje, ze jak już się przyzwyczai do tej myśli, zmieni nastawienie.. Teraz już zachowuje się jakby nigdy nic. Młodszej powiemy jak już będziemy mogli powiedzieć naszym rodzicom, bo wypaple ;) Wasze starszaki już wiedza czy czekacie na późniejszy etap ciąży?
 
Moja córka ma 15 lat jak się dowiedziała to płakała 3 dni foch na nas dopiero teraz zaczęła się odzywać i tak twierdzi że chce brata jak będzie siostra to się wyprowadza [emoji58]

Moja ma 13 lat i nie dopuszcza do siebie tej informacji , stwierdziła ze nudzi mi się [emoji6]
 
Czy ból podbrzusza podobny do miesiączki tylko słabszy to dobry znak? Czuję takie rozpieranie i rozciąganie. To moja pierwsza ciąża
 
reklama
Do góry