reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Nie wiem :/ nie mam porównania. Bolało dość długo bo od wieczora Ale to taki hmm ból okresowy. Wstałam z bólem Ale jak poszłam się przejść z psem to przeszło. Może to faktycznie rozciąganie.
Zawsze możesz wziąść nospę jak bardzo boli i ciebie niepokoi
 
reklama
A ja dziewczyny od czwartku w szpitalu, czułam się cały dzień spoko a wieczorem dostałam takiego krwawienia wsiadłam w samochód i odrazu na szpital. Z bobasem wszytsko ok już ma 2,38cm wychodzi że już jest 9w2t serduszka pika. Ale nie wiadomo skąd te plamienia niby twierdzą że tak się nie raz dzieje. Jeden lekarz stwierdził że krwiaków nie ma , natomiast inny że jest ale bardzo mały. Badanie moczu i krwi ok wszytsko w normie.
 
Bierze ktoras z was luteine dopochwowo?
I czy macie tak czasem ze wchodzi wam ladnie gleboko a czasem czujecie opor i nie da rady glebiej wlozyc?
 
Dziewczyny ja już o 7:00 byłam w piekarni po chałkę której nie jadłam wieki.
Jestem w trakcie śniadania chałka z konfiturą i kakao, mmmmmm mniam [emoji1]
O jaaaa ale narobilas mi smaka [emoji7]
A ja dziewczyny od czwartku w szpitalu, czułam się cały dzień spoko a wieczorem dostałam takiego krwawienia wsiadłam w samochód i odrazu na szpital. Z bobasem wszytsko ok już ma 2,38cm wychodzi że już jest 9w2t serduszka pika. Ale nie wiadomo skąd te plamienia niby twierdzą że tak się nie raz dzieje. Jeden lekarz stwierdził że krwiaków nie ma , natomiast inny że jest ale bardzo mały. Badanie moczu i krwi ok wszytsko w normie.
Biedna.... Dobrze ze z dzidziusiem wszystko ok i serduszko bije [emoji176]

Ja byłam rano w labolatorium, pobrali mi chyba 7 fiolek krwi na te wszystkie badania... Zrobilam z ciekawosci tez bete a dzis 7t6d :) ciekawe czy to jeszcze rosnie :)
 
Hej dziewczyny. Wczoraj wieczorem wyruszyliśmy do znajomych na Suwalszczyzne, prawie 5h jazdy i w połowie dopadły mnie takie wymioty że co chwila przystanek. Jak dojechaliśmy to do wymiotów doszła biegunka. Dramat jakiś. Dziś wstałam i narazie jest ok ale boli mnie żołądek strasznie. Leków żadnych raczej nie mogę, jakieś sposoby macie ewentualnie jak się sytuacja dziś powtórzy??
 
Sylwia dobrze że z Dzidzia ok. Ja już po pobraniu krwi. Udało się na abonament bo poszloby po kieszeni ;) ale chyba 6 próbek pobrali. Teraz śniadanko. Wczoraj wieczorem też mnie brzuch bolał.
 
reklama
Do góry