reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Witam Was dziewczyny. Ja dziś przeraziłam się bo weszłam rano na wagę i 2kilo do przodu...masakra. jak tak dalej pójdzie to nie będzie ciekawie. No ale co się dziwić,ja nie mam mdłości ani żadnych dolegliwości innych to sobie pozwalam i oto efekt. W poprzedniej ciąży która się utrzymała do 13tyg nie przytyłam nic a wręcz schudłam 2kg bo takie miałam wymioty i mdłości a teraz zaczął się 9tydzien i już taki plus... Już wiem dlaczego wczoraj miałam nieudane zakupy w galerii hahaha
 
reklama
Witam Was dziewczyny. Ja dziś przeraziłam się bo weszłam rano na wagę i 2kilo do przodu...masakra. jak tak dalej pójdzie to nie będzie ciekawie. No ale co się dziwić,ja nie mam mdłości ani żadnych dolegliwości innych to sobie pozwalam i oto efekt. W poprzedniej ciąży która się utrzymała do 13tyg nie przytyłam nic a wręcz schudłam 2kg bo takie miałam wymioty i mdłości a teraz zaczął się 9tydzien i już taki plus... Już wiem dlaczego wczoraj miałam nieudane zakupy w galerii hahaha

Kurcze widzisz, a ja wchodzę na wagę i chudnę... Nie mam wymiotów, a 2 kg w dół. [emoji3525] U mnie 6+1
 
Kochana nie pocieszyłas mnie [emoji14] chyba tylko ja tu będę gruba xd
Ja też będę gruba nie martw się [emoji16] W pierwszej ciąży na koniec przytyłam 22kg (z 47kg na prawie 70) i się toczyłam dosłownie! Ale na pierwszy spacer weszłam w dżinsy sprzed ciąży! [emoji4]
A teraz zaczynam z 56... Więc trochę się martwię [emoji16]
 
Ja we wtorek usłyszałam serduszko a od wczoraj mam pełne gacie.. Mdłości przeszły, bóle brzucha też dużo rzadsze, piersi jakieś jaśniejsze :(..
Ja mam dokładnie to samo :) z usg wszystko ok a mdłości przeszły, nadmierna senność też piersi też przestają boleć a to 9 tydzien :) 2 tygodnie temu tak się źle czułam że z łóżka wyjść nie dałam rady ;):happy2:
 
Kochana nie pocieszyłas mnie [emoji14] chyba tylko ja tu będę gruba xd
Nie tylko Ty Ja już też 2kg na plusie a wcale tak dużo nie jem Staram się jeść zdrowo Tyle ze musze czesto jesc bo inaczej mnie mdli Zawsze mam przy sobie orzeszki i marchewki. Tłumaczę sobie że to przez to że w brzuchu dwie fasolki ale obawiam się co to będzie później Będę się toczyć chyba przy moim wzroście
 
Nie tylko Ty Ja już też 2kg na plusie a wcale tak dużo nie jem Staram się jeść zdrowo Tyle ze musze czesto jesc bo inaczej mnie mdli Zawsze mam przy sobie orzeszki i marchewki. Tłumaczę sobie że to przez to że w brzuchu dwie fasolki ale obawiam się co to będzie później Będę się toczyć chyba przy moim wzroście
A z jaką wagą i wzrostem zaczynasz? Ja jestem niska to u mnie szybko widać wzrost wagi
@Jivka to i tak zaczynasz z wagą niższa ode mnie bo u mnie 62kg już jest a mierzę 160cm ;p
 
reklama
Do góry