reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Odzywam się wywołana do tablicy. Chcecie zamknięty? Poproszę o dwie moderatorki, które będą ze mną w kontakcie i które są "mężami" zaufania w waszej ekipie oraz nie będa mi zanikać jak sen złoty ;) A potem listę osób, które mają mieć dostęp.
 
Dziewczyny może pytanie głupie Ale ...
Co pijecie? Nie dam rady pić tylko wody szczególnie jak jest zimno. Herbaty czarnej za dużo nie wolno bo kofeina .... gazowqnego nie wolno , soki owocowe to sam cukier i się boję przesadzić ...
Ehhh mam mętlik w glowie
 
Dziewczyny może pytanie głupie Ale ...
Co pijecie? Nie dam rady pić tylko wody szczególnie jak jest zimno. Herbaty czarnej za dużo nie wolno bo kofeina .... gazowqnego nie wolno , soki owocowe to sam cukier i się boję przesadzić ...
Ehhh mam mętlik w glowie
Ja piję głównie herbaty i soki owocowe [emoji14] Jakbym piła wodę to non stop gardło by mi siadało, więc czekam na cieplejszy czas.
 
O widzicie dziewczęta, prawie załatwione hehe. Ja mogę moderatorem być, bo nie mam zamiaru znikać.[emoji85]
Trochę się boję, ale też mogę być [emoji16]
To teraz trzeba listę stworzyć [emoji4]
Ktoś umie to ładnie ogarnąć? Możemy odpowiadać sobie jedna pod drugą, kopiując poprzednie albo stworzyć tabelkę excel, ale tego ja nie ogarnę w telefonie [emoji16]
 
Dziewczyny może pytanie głupie Ale ...
Co pijecie? Nie dam rady pić tylko wody szczególnie jak jest zimno. Herbaty czarnej za dużo nie wolno bo kofeina .... gazowqnego nie wolno , soki owocowe to sam cukier i się boję przesadzić ...
Ehhh mam mętlik w glowie
Nie wolno... wolni tylko z umiarem. Ja pije głównie herbaty. Kawę. Wode. Wieczorami mam często ochote na szklankę coli.
Soki ? Kompot ?
 
reklama
Ja tez jestem za prywatnym ;)lepiej mi będzie was ogarnąć.
U mnie objawy przeszły, czasami poboli jakiś jajnik ,jedyne co to piersi bolą ale już mniej niż na początku za to w końcu mam kawał cyca hak cudownie:D
Witajcie wszystkie nowe członkinie fasolek
 
Do góry