reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny w którym tygodniu powinno być już serduszko[emoji173]tak się martwię w czw mam usg
Mamaginekolg pisała że pojawia się w 5+5, ale powinno do czasu aż fasolka ma 6 mm. U mnie w 6+1 przy 4.5 mm było widać, ale dopiero co się pojawiło. Może też się pojawić trochę później, więc nie ma co się wstawiać w ramy i stresować, bo historie są różne :)
 
Ostatnia edycja:
Będzie dobrze:) po usg pewnie skoryguje się termin w stosunku do wielkości zarodka a nie do om :) ale teraz łatwo mi pisać, a sama jak jechałam w piątek na badanie, to czułam się bardziej zestresowana niż egzaminem na prawo jazdy;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny Wy te tygodnie podajecie według owu czy dnia ostatniej miesiączki tak jak ginekolodzy? Ja według dnia ostatniej miesiączki powinnam być już w 7 ale wiem, że zapłodnienie było między 15 a 22 lutego. I tego raczej się trzymam..
 
Do góry