reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć dziewczyny :) Mogę do Was dołączyć? Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa, 6tc i termin porodu na 5.11.2019 :) w domku mam już 10,5 miesięcznego szkraba więc będzie miał rodzeństwo :)
Pozdrawiam
To mamy termin tego samego dnia :) gratulacje. Jak było na wizycie? Czy było już serduszko?
 
reklama
Dziękuję :) Wam też wszystkim gratuluję!
Serduszka jeszcze nie było, za 2 tyg następna wizyta, do tego czasu powinno już być :) a to Wy już widzialyscie serduszka? :)
 
Dziękuję :) Wam też wszystkim gratuluję!
Serduszka jeszcze nie było, za 2 tyg następna wizyta, do tego czasu powinno już być :) a to Wy już widzialyscie serduszka? :)
Nie jeszcze. Byłam na poczatku 5 tyg. 6 marca i był tylko pęcherzyk. Wizytę teraz mam 20.03. Mam nadzieje że już będzie serduszko <3
 
Ja ma termin na 15.11 wg kalendarza. I kurcze wczoraj się cieszyłam że wizyta dopiero 8.04 kolejna a dziś już bym chciała wcześniej bo się będę stresować przez tyle czasu czy wszystko dobrze. Chyba się jeszcze gdzieś zapiszę do gina na NFZ tak była by mi USG zrobił, co myślicie? Bo wyliczyłam że 8.04 to już będę w 9tyg
 
reklama
Dziewczyny a czy orientujecie się gdzie można dostac jakaś pomoc finansowa ewentualnie ? Przy niskich zarobkach

Nie znam się niestety na takich świadczeniach, ale samo macierzyńskie nie będzie niższe niż 1000 zł (kosiniakowe). Jeśli wychodzi Ci mniej, państwo „dopłaca” do 1k i to przysługuje wszystkim, nawet jeśli w ogóle byś nie pracowała.
 
Do góry