reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny czy im blizej porodu to Wy tez jestescie bardziej płaczliwe? Bo ja to juz potrafie sie nawet rozkleic na 'ukrytej prawdzie' lub 'dlaczego ja', masakra ;)

Nie oglądaj takich ogłupiaczy :no: lepiej na yt odpal śmieszne filmiki z dzieciaczkami albo zwierzakami :-) :)
Co do płaczliwości to kuzyna żonka to nawet na reklamie podpasek potrafiła popłakać się, gdzie na codzień jest twardo stąpającą po ziemi osobą, ehhhh te hormony :-D
 
reklama
Dziewczyny, gdzieś od dwóch godzin łapią mnie skurcze, nie są regularne, ale bolesne i trwają tak z 10-15 sekund. Wezmę chyba prysznic i zobaczę co dalej. Ale stres jest, bo jeszcze nigdy nie były tak wyraźne. I nie czuję ich jak bóli miesiączkowych tylko jak taki typowy skurcz
 
Paulaa87, o kurcze - myslalam, ze to ze mnie taki mazgaj sie zrobil, a tu lepsze przypadki byly zeby plakac na reklamach podpasek... :-D jak tak przelaczam kanaly w tv to mam wrazenie, ze wrecz jestesmy bombardowani tego typu serialami wiec chcac nie chcac katem oka cos tam obejrze ;) ale masz racje, lepiej zarzucić cos na yt :) a Ty jak sie czujesz i ile zostalo Ci do konca? ;)

Annka_167 i jak tam sytuacja? Trzymam kciuki :)
 
Wzięłam prysznic i narazie cisza, tzn. trochę czuję się teraz jak przed okresem, ale te skurcze ustały. Zobaczymy, pewnie fałszywy alarm, ale w sumie nie pogniewałabym się jakby się rozkręciło :D
 
Paulaa87, o kurcze - myslalam, ze to ze mnie taki mazgaj sie zrobil, a tu lepsze przypadki byly zeby plakac na reklamach podpasek... :-D jak tak przelaczam kanaly w tv to mam wrazenie, ze wrecz jestesmy bombardowani tego typu serialami wiec chcac nie chcac katem oka cos tam obejrze ;) ale masz racje, lepiej zarzucić cos na yt :) a Ty jak sie czujesz i ile zostalo Ci do konca? :)

No dlatego ja buszuje w sieci i jak tylko w tv jakiś taki horror sie zaczyna to przełączam, żeby nawet do uszu nie dochodziło :p no ja dzis 36+6 wiec w sumie można rodzić. Mnie tak mierzi w plecach trochę, ale nie typowo kręgosłup, bardziej ciągnięcie mięśni od karku az po sam brzuch. To czekanie najgorsze ;)
 
reklama
Do góry