reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny wpadam jedną nogą w przelocie. Wczoraj miałam połówkowe i numer stulecia dziewczynka na 90 procent z ubiegłotygodniowego USG okazała sie chłopcem :) No zwariować idzie :) Także jak nie macie pewności uważajcie z kolorystyką kupowanej wyprawki :)
Na połowkowym wyszło, że mały? zdorwy tylko jest jakaś plamka na serduszku - white spot - ale podobo to często się zdarza. Moja gin na razie nie kazała sie zupełnie przejmować. Jakby któras z Was coś w temacie wiedziała to proszę o info.
Poza tym wszytko dobrze rośnie zdrowo, waży 239 g.
Przepraszam, że Was nie nadrobię ale latam jak poparzona.
Dziewczytny kiedy do szkoły rodzenia sie zapisujecie, bo już jie wiem jak czas poukładać?
Obiecuję, że w niedzielę jak tylko goście wyjdą siadam i nadrabiam. Buźka.
A to psikus ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A to ciekawe :) jak to potrafi zaskoczyć maleństwo :)

U mnie będzie kilka typowych dla chłopców ciuszków ale staram się też kupować w kolorach uniwersalnych, gdyby kiedys w przyszłości przyszła na świat jeszcze królewna :) synek to nasze pierwsze maleństwo :) aczkolwiek 90% i polowkowe przed nami :D wiec kto wie co się potwierdzi :)

Ja do szkoły rodzenia zapisuje się na sierpień :) u nas trwa 5 tygodni.



3jgx43r8ceekwbv1.png
 
@Antonia2016 gratuluję syneczka :) tak miało być :)
@sasa a to niespodzianka :) dlatego ja się wstrzymuje z zakupami i imionami. Nazywamy go Juniorem, a też się może okazać Juniorką :)
Ja siedzę zajadam truskawki, czekam na męża i oglądam Akademie Pana Kleksa :) Ach.. Wspomnienie z dzieciństwa :)
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny tych detektorów tętna. Niedługo mam rocznicę ślubu i może kupię w prezencie dla męża żeby posłuchał dzidziusia :). I ja na tym skorzystam.;)
Oj mi się też zachciało detektora jak tak Was czytam. Wcześniej nie chciałam bo bałam się że będę panikować jak nie znajdę. A ja z natury panikara jestem.
Bardzo dobry pomysł z tym prezentem i Ty skorzystasz ;)
 
reklama
Ja również wierze w dobre intencje ludzi :)

Opowiem Wam historie z bb z forum Marcowych mam 2014. Ja wtedy byłam na lutowkach 2014.
Moderatorem marcowych mam był.... troll. Wyobraźcie sobie. "Laska" zakłada nowy wątek, w którym chwali się II kreskami. Buduje zaufanie, pisze o objawach ciążowych. Wymyśliła z tego co pamietam, ze ma starsza córeczkę. A z tej ciąży to najpierw miało być jedno dziecko, później na usg "znalazło się" drugie, aż w końcu trzecie [emoji23] ktoś wymyślił sobie ciąże z trojaczkami! I był moderatorem :p w końcu ktoś zdemaskował tego kogoś za pomocą zdjęć z usg. Okazało się, ze zdjęcia, którymi się chwaliła były wzięte z galerii Google. Ta historia mną wstrząsnęła. Pomyślałam jak łatwo można dać się nabrać o zakumplowac z kimś kto nie istnieje.
Ten ktoś musiał być naprawdę chory czy coś.

Sadze, ze jesteśmy już na takim etapie, ze możemy sobie ufać i przenieść się w bardziej intymne miejsce.

Poza tym nie wiem czy pamiętacie, ale jak tylko padła propozycja zamknięcia forum to zwracałam się do tych, tych nas tylko podczytuja, aby się włączyły się do rozmowy. Im było bliżej 1 czerwca przypominałam o tym kilka razy.

Forum jest dla nas. BB ma super funkcje z zamknięciem forum. W internecie jest mnóstwo innych, które są ogólnodostępne.






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Szok! Ale jaki ona miała w tym cel. Nie rozumiem.
 
Do góry