reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@MarMo gratuluje córeczki [emoji7] to jest parka [emoji4]

@Kaska_96 super, ze wszystko się dobrze skończyło uff teraz odpoczywaj spokojnie

@Antonia2016 nic nie wiadomo ... najwyżej Ty będziesz musiała kupić jakieś zwierzątku płci żeńskiej [emoji12] a tak na serio trzymam mocno kciuki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam już i psa i kota. Obie dziewczynki :-) tak dla wyrównania

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OGŁOSZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łącznie z moderatorkami 53 osoby wyraziły chęć dołączenia do forum zamkniętego. Na czerwono zaznaczyłam osoby, które mają napisane 10 i mniej postów. Przeczytajcie listę i powiedzcie czy w takim kształcie przenosimy się na forum zamknięte.

Z tej listy słabo kojarzę tylko 2 osoby: @Hesia1911 i @kranna , ale to może wynikać z mojej czasowej niedyspozycji związanej ze szpitalem.

Wypowiedzcie się proszę i wieczorem listę przekażę do aniaslu, bo to ona tworzy forum zamknięte :)


1 @Kaska_96
2 @sylwkaq90
3 @oleczkaa_1987
4 @Myszka90
5 @Karolka2106
6 @Majeczka85
7 @leonkaa
8 @Hesia1911 - 10 postów; ostatni z dnia 29.05
9 @Angel0103 - 8 postów; ostatni z dnia 1.06

10 @Jutrzenka24
11 @Marika92
12 @Adrianna.em
13 @xdzo19
14 @ewelinanice
15 @itucha
16 @ati92
17 @evli2
18 @Izabella81
19 @estrelicia
20 @krecona94
21 @syska90
22 @Monika8.11
23 @nati1607
24 @LayDeeK
25 @pudrowaona5
26 @Bea.ta
27 @PatkaWariatka
28 @iśka90
29 @ewka2
30 @ann9
31 @inka.jestem
32 @Lola94 10 - postów; ostatni 1.06; chętnie rpześle swoje dane w pw wiadomości
33 @Danielkowa
34 @Ilona 88
35 @KotekPsotek
36 @burzabezpiorunów
37 @Borysiatko
38 @Anusiak1507
39 @Mabi
40 @shaggy
41 @Emsi*
42 @ewka.k
43 @Annuss
44 @sasa
45 @ludek0288
46 @kranna - 3 posty; ostatni z dnia 30.05
47 @Lornetka
48 @niusia87
49 @Mimi2330
50 @Antonia2016
51 @Kasiaagaa
52 @89Katia
53 @lena_89
O jak nas dużo. Obiły mi się o oczy wszystkie dziewczyny choć ciężko byłoby skojarzyć ich wpisy. Na pewno na forum zamkniętym się bardziej poznamy. Myślę że powinniśmy dać szansę wszystkim kto wyraził chęć. Fajnie że takie duże grono i oby jak najwięcej nas zostało, bo zawsze to była garstka na tych grupach co ja należałam.
 
Hej laski,
Normalnie od wczoraj chodzę jak zombie.
Byłam wczoraj z córką w Energylandii. Super sprawa. Bardzo dużo atrakcji dla takiej mojej 2,5 latki. Ona więcej skorzystała niż ja [emoji16]
Wczoraj pisałam wam, że poczułam ruchy, ale w sumie od tamtego momentu sie to nie powtórzyło, wie już sama nie wiem.
Od dwóch dni boli mnie głowa. Muszę faktycznie zacząć dużo pić.
Powodzenia na wizytach :)
 
Hej :)
Jak nie ejst za późno, to ja tez bym chetnie dołaczyła :)
Teraz sie mało udzielam, ale mam troszke kłopotów prywatnych i mieszkaniowych. Na pewno sie to zmieni, bo czytam Was codziennie, tylko nie pisze nic, bo nic poza marudzeniem nie mam do powiedzenia;/ wiec nie chce przymulac :)

Co do pieniedzy ile sie daje w kopercie, to ja mialam w zeszłym roku 2 wesela z tym ze były to wesela znaojych i dawaliśmy raz 500zł a drugi raz 600, bo tam spalismy. Ostatnio kolezanka była na weselu u szwagierki przyszłej, to mowila ze oni mieli wszedzie minimum po 800zł...Ale moim zdaniem nie ma co sie sugerowac, kazdy daje na ile sobie moze pozwolic. Wiadomo, ze sa jeszcze ine koszta zwiazane z wybraniem sie na takie wesele jak np. garnitur, sukienka jakis fryzjer, czy kosmetyki nowe do pomalowania itd. No włsnie i jeszcze zalezy w ile osob sie idzie, to sie stara jakos to rozłozyc w kosztach:)
Dziękuję.
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OGŁOSZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łącznie z moderatorkami 53 osoby wyraziły chęć dołączenia do forum zamkniętego. Na czerwono zaznaczyłam osoby, które mają napisane 10 i mniej postów. Przeczytajcie listę i powiedzcie czy w takim kształcie przenosimy się na forum zamknięte.

Z tej listy słabo kojarzę tylko 2 osoby: @Hesia1911 i @kranna , ale to może wynikać z mojej czasowej niedyspozycji związanej ze szpitalem.

Wypowiedzcie się proszę i wieczorem listę przekażę do aniaslu, bo to ona tworzy forum zamknięte :)


1 @Kaska_96
2 @sylwkaq90
3 @oleczkaa_1987
4 @Myszka90
5 @Karolka2106
6 @Majeczka85
7 @leonkaa
8 @Hesia1911 - 10 postów; ostatni z dnia 29.05
9 @Angel0103 - 8 postów; ostatni z dnia 1.06

10 @Jutrzenka24
11 @Marika92
12 @Adrianna.em
13 @xdzo19
14 @ewelinanice
15 @itucha
16 @ati92
17 @evli2
18 @Izabella81
19 @estrelicia
20 @krecona94
21 @syska90
22 @Monika8.11
23 @nati1607
24 @LayDeeK
25 @pudrowaona5
26 @Bea.ta
27 @PatkaWariatka
28 @iśka90
29 @ewka2
30 @ann9
31 @inka.jestem
32 @Lola94 10 - postów; ostatni 1.06; chętnie rpześle swoje dane w pw wiadomości
33 @Danielkowa
34 @Ilona 88
35 @KotekPsotek
36 @burzabezpiorunów
37 @Borysiatko
38 @Anusiak1507
39 @Mabi
40 @shaggy
41 @Emsi*
42 @ewka.k
43 @Annuss
44 @sasa
45 @ludek0288
46 @kranna - 3 posty; ostatni z dnia 30.05
47 @Lornetka
48 @niusia87
49 @Mimi2330
50 @Antonia2016
51 @Kasiaagaa
52 @89Katia
53 @lena_89
Ja tez poproszę o dopisanie do listy [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Hej!
Co do koperty na wesele to my idziemy jutro i bedziemy tez tam spac i mysle dac 600 zl.
A w niedziele idziemy na komunie. Zbankrutuje w ten weekend :D

Ja tez mam okropne sny. Dzisiaj mi sie śniło ze uciekalam z kolezanka z jakiegos budynku, przed duchami! Ale cos nas trzymalo i paralizowalo, to byl tak realistyczny sen, ze szok. W dodatku spalam tak twardo i jak sie obudzilam to nie wiedzialam gdzie jestem :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki
 
Cześć, dawno nie byłam na ślubie. Powiedzcie ile teraz się daje na ślub? Nie jest to bardzo bliska rodzina.
Dzięki za odpowiedzi.
Ważne żeby zwrócić za miejsce bo np talerzyk kosztuje jakieś 200 zł (np) do tego inne koszty jak orkiestra itp jeśli to nie jest bliska rodzina to jak was idzie dwoje to bym dała 600 zł.
 
czystek jest na alergie nosową to zioło

gratki dla wszystkich, będzie Was tam dużo

ja po wczorajszej wizycie zadowolona, jak słuchałyśmy serduszka to i kopniakiem też się w detektor dostało, ale ja go tak w sobie raczej nie czułam
czasem zdaje mi się, że to ONO

mam się umówić na usg, bo w szpitalu sprzęt się popsuł, ale do nast. wizyty jeszcze czas nie śpieszy mi się

chociaż dzieci w przedszkolu codziennie pytają czy już wiadomo co będzie?
waże 73kg, czyli 4 kg przybrałam przez ost. miesiąc, trudno
mam ambitny plan wyżyć na owocach i ogólnie nowalijkach, a przynajmniej będę się starać

okropnie jestem senna a tu do pracy trzeba się zbierać

drukarka mi się zepsuła a to niezbędnik w mojej pracy, jak powien mojej wspólniczce to w histerie wpadnie, choć nie w ciąży, typ okrutnika

na szczęście gin poszła za moimi obawami o stres zw. z końcem roku, abym w tym święcie jednak nie uczestniczyła, wypisze mi zwolnienie na 1 dzień
dlatego szczerze współczuję stresu zw. z kolizją samochodową. ukolysz teraz swoje bliźnięta jakąś muzą relaksacyjną

całuję kochane
 
reklama
hej dziewczyny!
melduję się po wczorajszej wizycie! wszystko u nas ok, szyjka długaaaaaaśna, zamknięta, brzucho rośnie, a dziecko na wizycie spało..... Pani doktor nie mierzyła mojego śpiocha, więc nie wiem ile urosło, ale serduszka chociaż posłuchałam:)
Mój maluch spał wzdłuż brzucha, buzią do mojego kręgosłupa. Nogi na kokardkę, rączki przy głowie i pani doktor powiedziała, że w związku z brakiem współpracy małego pacjenta nie ma szans na podejrzenie płci :/
więc ja się dowiem najwcześniej w 19 tygodniu teraz, bo mam wizytę na 29 czerwca ..... ehhhhh no nic muszę uzbroić się w cierpliwość. Dostałam pare dni zwolnienia, więc mogę Was teraz śledzić na bieżąco. :D

Widzę, że zrobiło się nas na prawdę sporo, fajnie że jednak zamykamy forum, bo jak widać jesteśmy regularnie czytane i zamknięcie grupy da nam szansę na pisanie również bardziej intymnych rzeczy, bez poczucia zawstydzenia :)
 
Do góry