reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OGŁOSZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łącznie z moderatorkami 53 osoby wyraziły chęć dołączenia do forum zamkniętego. Na czerwono zaznaczyłam osoby, które mają napisane 10 i mniej postów. Przeczytajcie listę i powiedzcie czy w takim kształcie przenosimy się na forum zamknięte.

Z tej listy słabo kojarzę tylko 2 osoby: @Hesia1911 i @kranna , ale to może wynikać z mojej czasowej niedyspozycji związanej ze szpitalem.

Wypowiedzcie się proszę i wieczorem listę przekażę do aniaslu, bo to ona tworzy forum zamknięte :)


1 @Kaska_96
2 @sylwkaq90
3 @oleczkaa_1987
4 @Myszka90
5 @Karolka2106
6 @Majeczka85
7 @leonkaa
8 @Hesia1911 - 10 postów; ostatni z dnia 29.05
9 @Angel0103 - 8 postów; ostatni z dnia 1.06

10 @Jutrzenka24
11 @Marika92
12 @Adrianna.em
13 @xdzo19
14 @ewelinanice
15 @itucha
16 @ati92
17 @evli2
18 @Izabella81
19 @estrelicia
20 @krecona94
21 @syska90
22 @Monika8.11
23 @nati1607
24 @LayDeeK
25 @pudrowaona5
26 @Bea.ta
27 @PatkaWariatka
28 @iśka90
29 @ewka2
30 @ann9
31 @inka.jestem
32 @Lola94 10 - postów; ostatni 1.06; chętnie rpześle swoje dane w pw wiadomości
33 @Danielkowa
34 @Ilona 88
35 @KotekPsotek
36 @burzabezpiorunów
37 @Borysiatko
38 @Anusiak1507
39 @Mabi
40 @shaggy
41 @Emsi*
42 @ewka.k
43 @Annuss
44 @sasa
45 @ludek0288
46 @kranna - 3 posty; ostatni z dnia 30.05
47 @Lornetka
48 @niusia87
49 @Mimi2330
50 @Antonia2016
51 @Kasiaagaa
52 @89Katia
53 @lena_89
Wow ale się napracowalas:) Miałaś odpoczywać:)
 
reklama
Jestem przerażona :( wbił mi się kleszcz. Siedzę i czekam do lekarza rodzinnego. Już odchodzę od zmysłów.

3jgx3e3k9n678rt6.png
Spokojnie;) wyciagna go i po sprawie poznien mozesz wziasc kleszcza i go zbadac na bolerioze.albo nie badax i patrzec na miejsce wkucia go

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Majeczka85 tylko nie wyrzucaj kleszcza i oddaj go do badań na boleriozę, trzeba wiedzieć czy nie trzeba wziąć antybiotyku. Nie przejmuj się, niestety przy tym wysypie tych padalców, który mamy nie da się za bardzo uniknąć kontaktu. :(
 
Czesc dziewczyny. Przepraszam ze sie nie oddzywam ale jestem.w ciaglym biegu 2 dni skręcała łóżko piętrowe dla dziewczynek dostały na Dzień Dziecka dzisiaj stare łóżko i łóżeczko w częściach znoszę do garażu cały czas biegam A miałam się dzisiaj zabrać za pracę magisterską dziewczyny przyszła sukienka Powiem tak Szału nie robi materiał cienki nie jest taka dopracowana jak na zdjęciu na razie na brzuchu Mam jeszcze dużo luźnego materiału ale myślę że za miesiąc będzie już lepiej bylebym tylko w piersiach Nie przybrała Wysyłam wam takie poglądowe zdjęcie ale jak za te pieniądze to trochę Kiepska

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Majeczka85 nie wyrzucaj kleszcza, włóż go do pojemnika na mocz i zanieś do laboratorium u mnie badanie kleszcza w kierunku boreliozy kosztuje 70 zł nie jest to dużo a będziesz wiedzieć odrazu czy był nosicielem, u człowieka bolerioza wychodzi po kilku tygodniach w badaniach
 
Super sukienka Ewelincia! Ja już ugotowałam gar czerwonego barszczu:)Muszę sobie krew troszkę podnieść, bo w następnym tyg troszkę kucia w laboratorium mnie czeka:) Wyszedł pyszny, więc zajadam:)Spalę na kijkach jak coś:)Ja też czytam dużo, a pisze troszkę mniej, bo jakoś ostatnio nie wyrabiam się z czasem:)Miłego dnia
 
reklama
@clue ja bym dała 300-500zł w zależności od Twoich możliwości, moim zdaniem jak się gości zaprasza to nie po to aby zwróciło się za jakiś talerzyk, zaprasza się aby razem świętować a nie zarabiać ;)

@MarMo gratuluję pareczki!

U mnie też już piąty miesiąc w pełni :) a sny mam dość realne ale większość już rano zapominam ;)

@Antonia2016 ciekawe czy się Twoje przeczucia sprawdzą :D ja mam parkę kotów i liczę, że w dzieciach będzie podobnie ;)

@89Katia ja nie kojarzę może z 7 osób z listy ale myślę, że można dać im szansę :) a dla odmiany nikuss3006 czy Ewka_85 powinny się moim zdaniem w wątku zamkniętym znaleźć :)

@bejbi a Ty nie chcesz być na zamkniętym forum?

@Majeczka85 niech lekarz wyciągnie i zanieść do zbadania bo lepiej wiedzieć czy czasem nie trafił się taki z boleriozą, kleszcze mnie przerażają :(

@ewelinanice nie wiem jak na żywo ale na Tobie całkiem nieźle się prezentuje :)
 
Do góry