reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ooo 53? To dużo nas :-)

MarMo gratulacje córeczki :-)

Kaśka_ 96 dobrze że z maluchami wszystko ok

Jeszcze piątek w pracy i mamy długi weekend :-) tylko niestety ma padać więc pewnie zamiast do zoo pójdziemy z dziećmi do kulkolandu , no ale może chociaż trochę odpocznę bo te żylaki już bolą bardzo :-(
 
reklama
@MarMo gratuluje córeczki [emoji7] to jest parka [emoji4]

@Kaska_96 super, ze wszystko się dobrze skończyło uff teraz odpoczywaj spokojnie

@Antonia2016 nic nie wiadomo ... najwyżej Ty będziesz musiała kupić jakieś zwierzątku płci żeńskiej [emoji12] a tak na serio trzymam mocno kciuki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej!
Co do koperty na wesele to my idziemy jutro i bedziemy tez tam spac i mysle dac 600 zl.
A w niedziele idziemy na komunie. Zbankrutuje w ten weekend :D

Ja tez mam okropne sny. Dzisiaj mi sie śniło ze uciekalam z kolezanka z jakiegos budynku, przed duchami! Ale cos nas trzymalo i paralizowalo, to byl tak realistyczny sen, ze szok. W dodatku spalam tak twardo i jak sie obudzilam to nie wiedzialam gdzie jestem :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!
Co do koperty na wesele to my idziemy jutro i bedziemy tez tam spac i mysle dac 600 zl.
A w niedziele idziemy na komunie. Zbankrutuje w ten weekend :D

Ja tez mam okropne sny. Dzisiaj mi sie śniło ze uciekalam z kolezanka z jakiegos budynku, przed duchami! Ale cos nas trzymalo i paralizowalo, to byl tak realistyczny sen, ze szok. W dodatku spalam tak twardo i jak sie obudzilam to nie wiedzialam gdzie jestem :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie ostatanio wojna sie snila i roczne dziecko ze chowalam pampersy wszedzie gdzie popadnie i ze meza wzieli do getto;/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam sie ;)
jesli chodzi o kopertę na wesele to w tym roku mamy dwa i o ile będę w stanie iść bo drugie dopiero 30.wrzesnia to mamy zamiar po 500 zł dawac. No może 600.
Trzymam kciuki na dzisiejsze wizutujace.
Ja dzis babcie na Ukrainę do dentysty przywiozłam więc odwiedzam wschodnich sasiadow ;)
 
Ja się ostatnio popłakałam przez sen mój M nie mógł mnie dobudzić tak twardo spalam. Ale fakt sny są bardzo realistyczne.
 
reklama
Do góry