reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Cześć wam dziewczyny..
Na szczęście skończylo się na dluuuuugich chwilach grozy... Z maluchami w porządku też pewnie się zdenerwowały razem ze mną... Ze mną też ok... Nic poważnego się nie stało... Jedynie co to boli mnie kręgosłup ale lekarz mówił że możliwe że to przez szarpnięcie coś się tam nadwyrężyło ;)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że nic się nie stało. Ale masz przygody przez ostatnie dni. Odpoczywaj.

Anusiak brawo dla męża. Spisał się na medal. Niech dba o swoje kobitki :)
To jest myśl ;) może ja powinnam sobie kupić damskie zwierzątko bo sami faceci mnie otaczają. Akurat chomiczka mojego brata jest w ciąży ;)
A tak na marginesie to na gwiazdkę moja bratowa właśnie kupiła bratu tą chomiczkę i okazało się za jakiś czas, że jest w ciąży. Prezent się udał ;) (6 chomiczków w pakiecie). Jaka radość była w rodzinie jak się urodziły. Na bieżąco dostawałam filmiki i zdjęcia z życia maluchów.

Adrianna torcik pychota. Gratulacje kopniaczków :)

Annuss ja też mam połówkowe 19.06.

PatkaWariatka super :) Już coraz więcej z nas czuję.

Ja mam dzisiaj w planach zakup nowego biustonosza. Do tej pory udawałam że stare są dobre. Ale miarka się przebrała. Mam nadzieję że nie padnę w sklepie jak zobaczę mój nowy rozmiar. Dziewczyny a pod biustem brałyście większy rozmiar, bo czuję tutaj trochę dyskomfort w starym.
 
reklama
Cześć, dawno nie byłam na ślubie. Powiedzcie ile teraz się daje na ślub? Nie jest to bardzo bliska rodzina.
Dzięki za odpowiedzi.
 
Witajcie Mamy!!
My juz rowniez 5ty miesiac :)
A na srodowej wizycie okazalo sie ze moj 10ty zmysl mamowy znow prawidlowo wskazal plec :) i............ Bedzie Zosia :)
Tatunio bedzie mial swoje "oczko w glowie" bo moj synunio to mamuniny i kropka...
Jestesmy przeszczesliwi :)
 
Witam wszystkich, powiedzcie macie głupie sny?.... Mi ciągle się śni coś złego nie koniecznie z dzidzia ale nie mam nocy bez spokojnego snu.
Niestety dużo mi się śni. Różne rzeczy i dobre i złe. Często praca mi się śni, a akurat o niej to w ogóle nie chce myśleć.
 
@MarMo gratuluje ;:) u mnie tez parka i moim faworytem jest imię Zosia ale mój maz i synek mnie przegłosowali - najpewniej bedzie Aleksandra czyli Ola ale ciagle jeszcze myślimy bo to długie imię my mamy dość długie nazwisko - tyle pisania ;) no nic zobaczymy...
@89Katia dobrze ze juz w domku i gratuluje kopniaków ;)
@Asik79 oj co do snow to naprawde ... ja to mam takie głupoty czasem nie związane z ciąża ze w ogole sie zastanawiam skąd to sie bierze ...
@Kaska_96 najwazniejsze ze z dziećmi wszystko ok .... współczuje ci tego stresu ... ech ... odpoczywaj teraz
Ja po raz pierwszy od nie wiem kiedy spałam cała noc bez pobudki i do godz 7,20 co jest mega sukcesem bo ostatnio to 5 i koniec snu ... synek w przedszkolu a ja leżakuje ;) jak zwykle z micha truskawek ;) dzis występ z okazji dnia mamy i zakończenie zerówki ... a od wrzesnia Idzie do szkoły ;( jakie mam juz duze dziecko ;((
Miłego dnia wszystkim
 
Witam sie i ja w piątym miesiącu.
W poniedziałek wizyta juz nie moge sie doczekać jak synka zobacze. Apropo parki my na 90% bedziemy mieli :)
Dzis musze jeszcze dowód załatwić bo miesiac temu nazwisko zmieniłam i tak zwlekam eh jak tu ładne zdjęcia zrobic przy tej cerze :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Asik mi dzis snil sie koniec swiata...W zeszlej.ciazy mialam tak realistyczne, ze zrywalam sie z lozka z krzykiem!

Patka wariatka 17+0 to rozpoczynasz 18tc. A nie konczysz ;)

Leonkaa ja ostatnio zakupilam nowy cyckonosz, ale czuje sie w nim jak w jakis ortopedycznym [emoji14] taki z pelnymi miseczkami, ze cala piers zaslania, ale w tych wiekszych rozmiarach nie ma wiekszego wyboru a tez nie chce wydac za duzo bo to tylko przejsciowe....Pod cyckami wzielam 75 czyli jak zawsze.

Clue dajesz tyle ile chcesz , ile mozesz...

MarMo gratulacje

Mnie cos pachwina boli jak by bol kolkowy :/ Coraz czesciej mnie juz dopada jakis bol :/
Musze wstawac, dzieci nakarmic I do pracy, a tak mi sie nie chce!
 
Cześć wam dziewczyny..
Na szczęście skończylo się na dluuuuugich chwilach grozy... Z maluchami w porządku też pewnie się zdenerwowały razem ze mną... Ze mną też ok... Nic poważnego się nie stało... Jedynie co to boli mnie kręgosłup ale lekarz mówił że możliwe że to przez szarpnięcie coś się tam nadwyrężyło ;)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dopiero teraz przeczytałam, dobrze że z maleństwami wszystko jest ok. Jaka ulga ! Teraz odpocznij sobie i sie nie stresuj .
 
reklama
@Antonia2016 powodzenia jutro na wizycie i nie wychodź dopóki płci nie poda [emoji12] ... trzymam kciuki za muszelkę [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wizyta na 14. Czuje że chłopiec będzie :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Do góry