reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

a ile płacisz za wizytę?

oar89n7312bz9t17.png
Za zwykla czyli USG/cytologia/badanie szyjki/ph pochwy i inne badania robione w trakcie 100zl. Za usg genetyczne i polowkowe 200zl.

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam zwykły bujaczek z wibracją, był w użytku może 1-2 razy w tygodniu przez 4 miesiące potem go schowałam, u mnie okazał się kompletnie niepotrzebny bo i tak nie powinno się w nim trzymać dziecka dłużej niż bodajże 30 minut a poza tym dziecko najlepiej rozwija się na twardym podłożu tak więc u mnie królowała mata edukacyjna i podłoga :D z mojego doświadczenia inwestycja większej kasy w to ustrojstwo się nie kalkuluje [emoji14]

Ja podobnie jak ewelinanice nie mam żadnego problemu ze spaniem, zasypiam po 22 i śpię bite 8 godzin bez pobudki tak więc dla mnie właśnie wybija godzina snu ;)

Spokojnych nocek dziewczyny!
 
u mnie mata edukacyjna sprawdzala sie od 4 mies. wczesniej nie chcialy dzieci na nim lezec, nie interesowala ich. Bujaczek mialam calkiem zwykły, teraz chcialabym lepszy ;)
@pudrowaona5 odpisałam na pw

oar89n7312bz9t17.png
 
W ogóle nie myślałam na razie o żadnym bujaczku [emoji14] na razie zawiesiłam się na poziomie podstawowej wyprawki, np jaki i ile kocyków potrzebuje [emoji14] czy któraś z Was ma wiosenne dziecko starsze? Bo nie wiem na co się szykować z ubrankami i wyprawka [emoji14] u nas nigdy nie jest zimniej niż 16 stopni i nie wiem już co wybierać :/ narasta moja frustracja :D
@inka.jestem znasz taki krem?
1495744104-aaaaaa.jpeg


@Mycha07 współczuję, dobrze że dzieci nie widziały :/

p19uskjojbeqaxq5.png
 
my też przy dziewczynkach mieliśmy fisher praisa z wibracją, dla mnie niezbędny w trakcie np. mojego prysznica, wyjścia po paczkę do listonosza, zjedzenia obiadu, takie tam
nie mogłabym nirmalnie zheść
ale jeśli w domu można mieć wózek i misia szumisia to tak można zastąpić leżaczek
 
@Anusiak1507 ja mam 21.06 to będzie 20t1d

@estrelicia w nas tez w sezonie wiosenno letnim mamy waza w nosidełku a później spacerówka. Sama tak robiłam 11 lat temu z pierwszym synem ... Matko jak to dawno było [emoji33]czy ja coś jeszcze pamietam

@itucha ja nie chciałam 3D teraz na prenatalnych bo bałam się, ze E T zobaczę [emoji12] ale teraz się zastanawiam przy połówkowym. W poprzedniej ciąży miałam 3D dopiero w 32 tyg.

@inka.jestem u nas tez kokon robi furorę [emoji6]

@Danielkowa moja wczoraj miała 11,2 plus nóżki i mam 3 dni do przodu. A teraz mam 16t0 według OM. A jak u Ciebie z OM ?

@anka92 zatem zdrówka ! Oby szybko przeszło .

Ja kupię huśtawkę hybrydowa biedronka ingenuity.

Dobrej nocki dziewczyny !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@inka.jestem dzięki :) u mnie mama rozstępy miała straszne, a siostra jeszcze przed ciąża miała rozstępy na brzuchu :/więc robię co mogę, żeby oszukać geny ;) ten dostałam w prezencie, a ma fajny naturalny skład! Mustela czeka na większy brzuch [emoji14] na razie nic się nie pojawia, ale smaruję się codziennie :)

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Estrelicia , dzieci widzialy straz I policje, bo parkowali nam przed domem ;) ale powiedzialam im ze kot wszedl na drzewo I musza go sciagnac... oczywiscie zapytania o kolor kota itp... milion pytan ;)

Ja mam dzieci majowe ;) ale tutaj lato to wlasnie ok. 16st
 
Dziewczyny tak w skrócie
15 tydz.4 dzien długość crl 10.5
Prócz accardu przypisanego wszystko dobrze... maluszek rosnie... niby nie za wielka macica... ale mam nadzieję ze wszystko bedzie ok
No i to co przyniosło nam tyle emocji... bedzie chłopak... bardzo sie ciesze bo dziewczyne juz mamy... bedzie Dawid [emoji4]
Aaa i od początku ciazy 1 kg na plusie

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
reklama
Do góry