reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie mamusie, ja połówkowe mam po 15 czerwca. Mam do was pytanie czy któraś z was słyszała może o tym czy można w ciąży odwiedzać w szpitalu chora która ma radioterapie po chemi? Czytałam już wiele na ten temat i zdania są podzielone. W końcu to naświetlanie...Chodzi o babcie mojego narzeczonego i nie wiem czy mogę z nim iść czy nie a jest w połowie terapi. Chciałabym ja odwiedzić ale się trochę boję. Mój lekarz wyjechał i nie mam kogo spytać, może do szpitala zadzwonię.
 
reklama
Witajcie mamusie, ja połówkowe mam po 15 czerwca. Mam do was pytanie czy któraś z was słyszała może o tym czy można w ciąży odwiedzać w szpitalu chora która ma radioterapie po chemi? Czytałam już wiele na ten temat i zdania są podzielone. W końcu to naświetlanie...Chodzi o babcie mojego narzeczonego i nie wiem czy mogę z nim iść czy nie a jest w połowie terapi. Chciałabym ja odwiedzić ale się trochę boję. Mój lekarz wyjechał i nie mam kogo spytać, może do szpitala zadzwonię.
Babcia mojego była teraz w szpitalu i nie chodziłam. To skupisko zarazkow i bakterii...

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dziewczyny jeszcze raz zapytam, któraś z Was kupowała chyba te koszule?chciałam spytać o opinię i jak rozmiarówka wychodzi?
 

Załączniki

  • Screenshot_20170525-164536.png
    Screenshot_20170525-164536.png
    135,4 KB · Wyświetleń: 55
Witajcie mamusie, ja połówkowe mam po 15 czerwca. Mam do was pytanie czy któraś z was słyszała może o tym czy można w ciąży odwiedzać w szpitalu chora która ma radioterapie po chemi? Czytałam już wiele na ten temat i zdania są podzielone. W końcu to naświetlanie...Chodzi o babcie mojego narzeczonego i nie wiem czy mogę z nim iść czy nie a jest w połowie terapi. Chciałabym ja odwiedzić ale się trochę boję. Mój lekarz wyjechał i nie mam kogo spytać, może do szpitala zadzwonię.
Ja bym jednak nie poszła... Nie wiem czy ma to jakieś podstawy medyczne, ale jednak bałabym się skupiska zarazków.
Dziewczyny jeszcze raz zapytam, któraś z Was kupowała chyba te koszule?chciałam spytać o opinię i jak rozmiarówka wychodzi?

Niestety nie pomogę, bo koszul nie zamawiałam.
 
Juz w domku podobno poczatku czerwca ma byc po 30stopni....
Ja bym nie poszla do szpitala w odwiedziny..

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeszcze raz zapytam, któraś z Was kupowała chyba te koszule?chciałam spytać o opinię i jak rozmiarówka wychodzi?
Ja mam identyczna zamawiałam S bo taki rozm nosze i jest ok.

Ja połówkowe bede miec pewnie na poczatku lipca. Robicie to usg 3D? Ja miałam z synkiem ale szczerze to nie wiem czy jest sens wydawać tyle kasy ...
Do szpitala tez raczej bym nie szła ... skupisko bakterii .. po co ryzykować .. mysle ze babcia na pewno to zrozumie ...
 
Ja mam identyczna zamawiałam S bo taki rozm nosze i jest ok.

Ja połówkowe bede miec pewnie na poczatku lipca. Robicie to usg 3D? Ja miałam z synkiem ale szczerze to nie wiem czy jest sens wydawać tyle kasy ...
Do szpitala tez raczej bym nie szła ... skupisko bakterii .. po co ryzykować .. mysle ze babcia na pewno to zrozumie ...

Tak, ja robię 3D :) u mnie to koszt 250zl wiec jeszcze nie tak tragicznie. A fajna pamiątka


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Juz wszystko wiem, babcia rozmawiała z lekarzem i wizyta kobiet niewskazana poprzez zbyt duże napromieniowanie. Dopiero tydzień po skończeniu kuracji i powrocie ze szpitala mogę odwiedzić ja w domu :) po dwóch miesiącach od teraz będzie w szoku jak zobaczy brzuchol wielki :p
Ja również myślę czy kolyske czy łóżko Mojżesza do sypialni :)
 
Do góry