reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Mi ginekolog mówiła ze na polowkowe mam się zapisać na 20tyd a najpóźniej na 22 tydzień

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Kurde mnie nic lekarz nie mowil o polowkowym, tylko wyznaczyl wizyte za miesiac czyli 21.06,wtedy to bedzie jakos 19+5 chyba, więc akurat na polowkowe. Ale sie zastanawiam czy jest sens isc jeszcze do innego sprawdzic, czy tylko u tego mojego zostać...
A czytalam gdzies ze najlepszy czas na polowkowe to miedzy 18 a 22 tyg.

Ostatnio narzekalam, ze nic tej ciazy nie czuje, nawet pachwin a kazdy niby powinien czuc, no to teraz mam. Od dwoch dni mnie pachwiny bolą.. w sumie tak pieką dziwnie :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Połówkowe najlepiej w 20-22tc, wszystko powinno być ładnie widać bo dziecko będzie już spore, wcześniej może być mniejsze i trudniej będzie go porządnie zwymiarować ;) ja idę 21+4 ale moje dziecko wychodzi zawsze młodsze niż z OM

U mnie słonecznie i ciepło ale upały po 30 st. to były u mnie parę dni temu, teraz lajcik :)
 
Kurde mnie nic lekarz nie mowil o polowkowym, tylko wyznaczyl wizyte za miesiac czyli 21.06,wtedy to bedzie jakos 19+5 chyba, więc akurat na polowkowe. Ale sie zastanawiam czy jest sens isc jeszcze do innego sprawdzic, czy tylko u tego mojego zostać...
A czytalam gdzies ze najlepszy czas na polowkowe to miedzy 18 a 22 tyg.

Ostatnio narzekalam, ze nic tej ciazy nie czuje, nawet pachwin a kazdy niby powinien czuc, no to teraz mam. Od dwoch dni mnie pachwiny bolą.. w sumie tak pieką dziwnie :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie tak się pytam o to połówkowe bo moja nic mi jeszcze nie mówiła. Ale wizytę ma 6 czerwca więc jeszcze ma czas, tylko czy ja zdążę się zapisać. Zależy ile się czeka w przychodni przyszpitalnej.
 
U mnie będzie polowkowe jakoś N początku lipca. Też muszę się zapisać. Ciekawe czy doktorek potwierdzi płeć ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry