reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Katia super, że lekarz uspokoił Cię i jesteś w domu :)
Oleczka super, że wszystko ok :)
Emsi sprawdzanie długości szyjki usg przezpochwowym jest oczywiste, mi też lekarz sprawdza, ale zastanawia mnie dlaczego niektóre dziewczyny miały usg prenatalne robione dopochwowo, a inne przez brzuch ;-) ;)
Jak coś ja dziś nie miałam prenatalnych tylko zwykła wizyta ,prenatalne miałam 28.04 i przez brzuch:)
 
reklama
Dziewczyny lekarze dlatego robią jednym kobietom usg przez brzuch a jednym dopochwowo,ponieważ ja bylam takim przypadkiem ze nic nie było prawie widać przez brzuch i lekarz zrobil mi porównanie jak zobacze przez dopochwowe i rzeczywiscie wielka róznica byla,moja dzidzia postnowiła umiejscowic sie w tyle bardziej od strony kręgosłupa niż brzuszka:)jeszczeze poduszke mmi podkładał pod pupe zebym wyżej leżala takw tył musial pojezdzić tą głowicą:)a miałam robiione w 12 tc i 5d także u mnie mozliwe ze i dalej będzie robione tylko w ten sposob aż dzidzia osiągnie rozmiar spory i wypłynie na wierzch::)bliżej brzuszka:)i takie sa sytuacje:)

ja dostałam antybiotyk :(bakteria w moczu wyszla cholerna z cytologii,nadciśnienie wyszlo i codzienne pomiarki musze robic,wizyta u Kardiologa i w razie wysokiego leki na nadcisnienie ;///już się martwię że ciągle cos..ciagle jakies leki ,cos sie przyplątuje;/w 1 ciązy nic nie bylo a teraz ciągle cos...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oleczka najważniejsze że wszystko dobrze... podejrzewam ze w kwestii płci moj lekarz za tydzień powie dokładnie to samo

Katia dzięki Bogu... martwilam sie bardzo, ale dobrze ze wszystko wyszlo pozytywnie

Xdzo ciesze się ze badania pozytywnie... najważniejsze ze dobrze sie rozwija

Pozdrawiam serdecznie przyszłe i aktualne mamusie z ktorymi jeszcze sie nie witalam.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@89Katia jak dobrze, że wszystko dobrze :)

Ja zamierzam kompletowac powoli gdzieś w okolicy wakacji - lipiec, sierpień, jak juz płec będzie pewniejsza, no i tez mam troche opory ze wzgledu na ostatnia ciąże. Ale jak ma sie cos stac to sie stanie bez wzgledu czy masz juz wyprawke, czy nie, takze to takie glupie gadanie.

Łapie mnie czasem taki bol w krzyżu ze musze sie natychmiast położyć, bo nie da sie tego przeżyć w innej pozycji. Po paru min puszcza, ale to jest okropne.. Mialam tak tez przed ciaza, e to chyba zwiastuje ze przy porodzie bole krzyżowe gwarantowane :/

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja siostra miala bóle krzyżowe od początku ciąży a w czasie porodu te zwykle, więc to nie powiedziane.
Ja też mam czasami bóle, ale już mniejsze.

Katia super, że lekarz uspokoił Cię i jesteś w domu :)
Oleczka super, że wszystko ok :)
Emsi sprawdzanie długości szyjki usg przezpochwowym jest oczywiste, mi też lekarz sprawdza, ale zastanawia mnie dlaczego niektóre dziewczyny miały usg prenatalne robione dopochwowo, a inne przez brzuch ;-) ;)
Moja pani ginekolog powiedziała, że to zależy od wielkości dziecka.. Ze różnie lekarze robią, może zależy też od lekarza, jak on lubi? Może jednym lepiej się sprawdza przez brzuch innym dopochwowo :)

Gratuluję udanych wizyt :)

Ja już się szykuje do spania bo już nie Moge nic jeść.. A zaraz zacznie mi burczec w brzuchu. Jutro te wypicie glukozy. :( z moimi mdlosciami to nie wiem czy dam radę. Trzymajcie kciuki!
 
Witam.ja od paru dni w końcu jestem szczęśliwa. W 7 tyg a później w 10 na usg było puste jajo.dostałam skierowanie do szpitala na zabieg .ponieważ miałam problem z ubezpieczeniem musiałam trochę poczekać .gdy nadszedł 13 tydz poszłam prywatnie i okazało się ze jest dzidziuś i ponoć był od 6 tyg.dlatego był oburzony a ja jestem strasznie szczęśliwa. Rok się staraliśmy i jest udało sie
 
Witam.ja od paru dni w końcu jestem szczęśliwa. W 7 tyg a później w 10 na usg było puste jajo.dostałam skierowanie do szpitala.ponieważ miałam problem z ubezpieczeniem musiałam trochę poczekać .gdy nadszedł 13 tydz poszłam prywatnie i okazało się ze jest dzidziuś i ponoć był od 6 tyg.dlatego był oburzony a ja jestem strasznie szczęśliwa. Rok się staraliśmy i jest udało sie
Brawo! Ale co to za lekarze ze do 10 tyg nie widzieli dziecka.... masakra

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
@lena_89 acha rozumiem :) ... wiesz dla mnie nie było to takie oczywiste teraz, ponieważ mimo problemów w tym temacie w pierwszej ciazy profesor nie sprawdzał tego w ten sposób ... zatem rozumiesz [emoji6]

@Mycha07 to opinia mojego lekarza, nie moja [emoji6]

@sylwkaq90 powodzenia w starciu z glukoza [emoji12]

A ja dziś czuje ruchy ... bez wątpliwości [emoji7][emoji7][emoji7] ... i się tym delektuje




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry