reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

@oregano, ale super :)

Dla tych drętwiejących. Wczoraj kupiłam magnez i połknełam po południu. Nic mi nie zdrętwiało w nocy, nie wiem czy to przypadek, efekt placebo, czy pomogło. Dam znac jak będzie dalej :D
 
reklama
ciężarna może iść bez kolejki do specjalistów, Panie w rejestracji powinny to wiedzieć.

Wczoraj mój M miał urodziny i w końcu powiedział że zostanie ponownie tatą. Za jakiś czas dzwoni jego siostra z wieściami, M ma dwie siostry. I okazuje się, że wszystkie trzy jesteśmy ciąży :) z terminami na 6,9 i 10 listopad :laugh2:

Czad!!!! ;)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
ciężarna może iść bez kolejki do specjalistów, Panie w rejestracji powinny to wiedzieć.

Wczoraj mój M miał urodziny i w końcu powiedział że zostanie ponownie tatą. Za jakiś czas dzwoni jego siostra z wieściami, M ma dwie siostry. I okazuje się, że wszystkie trzy jesteśmy ciąży :) z terminami na 6,9 i 10 listopad :laugh2:

Ale fajnie. I ile radości naraz :)

A panie w rejestracji wiedzą, że ciężarne bez kolejki itp itd, ale mają związane ręce. Najwcześniej czerwiec( dla ciężarnych właśnie), a normalnie wrzesień.
 
ciężarna może iść bez kolejki do specjalistów, Panie w rejestracji powinny to wiedzieć.

Wczoraj mój M miał urodziny i w końcu powiedział że zostanie ponownie tatą. Za jakiś czas dzwoni jego siostra z wieściami, M ma dwie siostry. I okazuje się, że wszystkie trzy jesteśmy ciąży :) z terminami na 6,9 i 10 listopad :laugh2:
No nieźle [emoji7]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty :-)

U mnie objawów dalej żadnych nie ma i mówiłam w sobotę lekarzowi, że trochę mnie to martwi na co on mówi, że to dobrze i że mam się cieszyć :-)

Tu faktycznie o epidural łatwo, całe szczęście nie musiałam korzystać bo chyba bardziej niż bólu porodowego bałam się wkłucia

Oregano super :-) ale niespodzianka wszystkie trzy prawie ten sam termin :-)
U mnie w rodzinie kuzynka ma termin na początek sierpnia to będzie 3,5 m-ca różnicy.
Wracam do pracy. Miłego dnia :-)
 
Jestem po wizycie... i jestem przerazona.... mi wychodxilo ze zaczyba sie 7 tydzien albo liczyc nie umiem.. gin olicxyla ze 6 a z usg wyszlo ze 5 niby jakas fasalka..jakis przeplyw jest ale nie sprawdzala bo za male wszystko... na krzesle jak mi robila usg nic nie widziala...na kozetce tez.. dopiero jak mi kazala posladki uniesc do gory to xobaczyla dzidzie... eh... jestem wystraszona...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Izabella daja miejscowe znieczulenie przed wkluciem, nic nie czulam, tylko nie mozna sie poruszac wiec staraja sie miedzy skurczami ;)
 
reklama
Do góry