reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Czy macie psy??? Moja psica tak zaczęła mi smierdziec jak wraca z dworu. Ughh ...ogladalyscie zmierzch? Śmierdzi mi psem [emoji16] [emoji16]

xnw40tc7sy506vxn.png
Haha oglądałam. Ja mam kotkę i ostatnio strasznie zaczęła mnie drażnić. Do tego ma pierwsza ruje to już wogole.

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
reklama
Gratuluję bijących serduszek:)
Tym co mają jutro wizyty życzę serduszek:)
Ja robiłam dzisiaj badania toxoplazmozy i wyszło, że mam....oczywiście panika od razu. Później w necie wyczytałam, że wg moich wyników zaraziłam się dawno i nie ma niebezpieczeństwa dla dzidzi.
Sprawdzałam też betę i jest zastanawiająca bo na moje oko jest 2x większa...czyżby bliźniaki? byłoby super:)
 
Gratuluję bijących serduszek:)
Tym co mają jutro wizyty życzę serduszek:)
Ja robiłam dzisiaj badania toxoplazmozy i wyszło, że mam....oczywiście panika od razu. Później w necie wyczytałam, że wg moich wyników zaraziłam się dawno i nie ma niebezpieczeństwa dla dzidzi.
Sprawdzałam też betę i jest zastanawiająca bo na moje oko jest 2x większa...czyżby bliźniaki? byłoby super:)
A jakie masz wyniki tej bety? Podaj wartości

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Gratuluję nowych bijących serduszek :) Ja mam wizytę w poradni dopiero 28.03. Do mojej gin, która prowadziła mi pierwszą ciążę najbliższy termin na 13.04, więc jeszcze sobie poczekam.
 
reklama
Dziewczyny kiedy "dzidzia" zagnieżdża się w macicy? W którym tygodniu? Według miesiączki mam 3 tydzień 6 dzień, według owulacji 4 tydzień 1 dzień. Boję się, bo naczytałam się, że zanim się zagnieżdzi, to 60% roni. Kuuuźwa umrę ze strachu. Wczoraj betę miałam 406, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Jutro idę na powtórkę. Błagam napiszcie co wiecie?
 
Do góry