reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

A Ty z Włoch? Zastanawiam się, czy nie założyć podwatku dla mam listopadowym z zagranicy, bo sporo nas tu [emoji14]
Tak, we wloszech jestem

Dziewczyny co wy robicie jak wam ciśnienie spada ?? Tak mi łapy zaczely latac,ze szok. Pozarlam cukru i chyba przeszlo...jakies inne sprawdzone sposoby ??

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Jak tylko skończyłam 6tc to zaczęły się mdłości całodniowe. Chyba dzidziuś rośnie :)

Piękna kropeczke widziałam! @Adrianna.em :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Tak wszystko dobrze.. Od rana mdłości, że szok. Rano rzyganko. Teraz nie mam ochoty na obiad. Chyba zjem mc donalda tak mi sie chce..
Nie wiem co sie wydarzylo o tej 12 w nocy.. Wszystko powrocilo.. Najgorsze te mdłości calodniowe, ale to znaczy ze dzidzia rosnie, mam nadzieje.
 
Tak wszystko dobrze.. Od rana mdłości, że szok. Rano rzyganko. Teraz nie mam ochoty na obiad. Chyba zjem mc donalda tak mi sie chce..
Nie wiem co sie wydarzylo o tej 12 w nocy.. Wszystko powrocilo.. Najgorsze te mdłości calodniowe, ale to znaczy ze dzidzia rosnie, mam nadzieje.

Uffff....!!!!!! :) ja tez mam ochotę na ciężkie rzeczy i niekoniecznie zdrowe.

Co do ciśnienia to ja mam teraz bardzo niskie 90/70, a zawsze mam 120/80. Pije mała kawkę z duża ilością mleka.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ja jak lubie kawe tak teraz wg nie mam ochoty. A juz szczególnie z mlekiem to mi jest nie dobrze. A jak u was to wyglada?

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Moim pierwszym objawem jeszcze przed testem była ogrooomna chęć na kawę z mlekiem i bitą śmietaną :p tak mi sie chciało, że szok. Wypiłam jednym duszkiem dosłownie. A wcześniej kawę piłam jakies 3-4 lata temu, ale tylko dlatego, że pracowałam po nocach. No i troche mnie to wtedy zdziwiło. Ale potem jak zobaczyłam dwie kreski to wszystko stało się jasne :D
 
Ja jak lubie kawe tak teraz wg nie mam ochoty. A juz szczególnie z mlekiem to mi jest nie dobrze. A jak u was to wyglada?

m3sxskjo6qsoarci.png
Ja w kazdej ciąży tak samo-tydzien po tescie i od razu odrzut od kawy, a zwykle piję dwie dziennie!!
szkoda mi tego smaku, ale wiem ze to minie ;)
pewnie dzidzia nie ma ochoty na kofeinę ;)


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od testu przeszłam na Inke.. Znośny to substytut dobrej mocnej kawki, ktorą standardowo pijam pasjami... Wszystko w imię wyższych celów.. Można się z żalem przyzwyczaić :)
Kawa została dla mnie wyłączona 28 lutego hehe;)
 
reklama
Do góry