reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@Aneta266 u mnie to dokładnie 5tydzień 3dzień więc to na prawdę dopiero początek akcji serca, ja nawet nie potrafiłam dojrzeć, że coś tam pulsuje :p W sumie nie powiedział konkretnie jakie tętno, ale mówił, że wszystko wygląda ładnie. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będzie lepiej widoczne serduszko :)

Dziękuję kobietki za gratulacje :* :*

Ja byłam 5t4d i nie było serduszka :-( zaczyna mnie to martwić, choć lekarz powiedział, ze wszystko jest OK.... [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Bezkonserwantow dziękuję za gratulacje! ja byłam baaardzo zaskoczona jak lekarz wspomniał o akcji serca dzisiaj, liczyłam póki co na pęcherzyk. Myślę, że to duuuża zasługa sprzętu jaki jest w tej klinice, do której chodzę. Nic się nie martw i nie stresuj :* na pewno na następnej wizycie zobaczysz piękne serducho!
 
Nie ma co się martwić! Ciąża może być młodsza! Moja jest młodsza I tydzień temu dopiero był pęcherzyk znaleziony a nie było wcześniej nic.
Ja jak zrobiłam test chodziłam i się cieszyłam mąż wszedł do domu i już wiedział, że jestem w ciąży :).
Ogólnie u Nas wszyscy już wiedzą przez to, że byłam w szpitalu. Jakoś trzeba było to wytłumaczyć.
 
@Aneta266 u mnie to dokładnie 5tydzień 3dzień więc to na prawdę dopiero początek akcji serca, ja nawet nie potrafiłam dojrzeć, że coś tam pulsuje :p W sumie nie powiedział konkretnie jakie tętno, ale mówił, że wszystko wygląda ładnie. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będzie lepiej widoczne serduszko :)

Dziękuję kobietki za gratulacje :* :*
Super wieści! Kochana fasolka<3
Mnie i @KaSia86 lekarz tez nie mierzył tętna dziecka.
 
Strasznie dawno się już nie odzywałam, a tu tyle nowości :) My idziemy w pon do lekarza, będzie wtedy 7t4d więc mamy nadzieję usłyszeć serduszko :) no i zapadnie decyzja czy możemy przylecieć do Polski na Święta, więc trzymajcie kciuki! Poza tym u nas jutro jest dzień ojca i kupiłam mojemu M. prezent, w ogóle się nie spodziewa, a ja nie mogę się doczekać aż zobaczę jego reakcję! [emoji7]
 
@Adrianna.em gratuluję serduszka! ❤:*
Przepraszam że się nie odzywałam ale wczoraj do wieczora w pracy a później jechaliśmy do polski do naszych rodziców, teraz jestem u rodziców Ł i sobie leżę bo oczywiście znowu mi się zachciało spać. :)
Dzisiaj na obiad jemy żeberka, ziemniaczki i kapustę kiszona, mniam. :D
 
Kochane ja już po wizycie!
Widziałam moją fasolkę! Pęcherzyk ciążowy z żywym płodem o crl 1,5mm i już widoczną akcją serca :) :) 6 tydzień :)
Uff, troche mi ulżyło :D

Cudowna wiadomość [emoji7] masz fotkę ?

Strasznie dawno się już nie odzywałam, a tu tyle nowości :) My idziemy w pon do lekarza, będzie wtedy 7t4d więc mamy nadzieję usłyszeć serduszko :) no i zapadnie decyzja czy możemy przylecieć do Polski na Święta, więc trzymajcie kciuki! Poza tym u nas jutro jest dzień ojca i kupiłam mojemu M. prezent, w ogóle się nie spodziewa, a ja nie mogę się doczekać aż zobaczę jego reakcję! [emoji7]

Daj znać jak M zareagował ... super pomysł ! [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry