reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny ja wyszlam z obiegu. Co to jest otulacz?
Lecę na wizyte do gin na 16.
Pozdrawiam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1495633879-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Inka dzięki za info :)

Clue powodzenia ma wizycie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@lena_89 mnie to az trzepie jak sobie pomyślę o oblizywaniu smoczka, albo łyżki ktorą dziecko je. Aczkolwiek nie pomyslalam nigdy w taki sposob o kladzeniu dziecka na obcym łóżku, teraz bede miec spaczenie :D :D

U nas w pl kangurowanie to fikcja, zona kuzyna rodzila w marcu i po 10 minutach jej dziecko zabrali do ubrania itd. Tzn moze to od szpitala zalezy albo rodzącej i jej sił? Aleee podobno juz nie myja dzieci w ogole w szpitalu. Dziwnie chyba tak troche...?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Rodziłam rok temu i od razu dziecko skóra do skóry było podane. Jeśli chodzi o mycie to w drugiej dobie pod warunkiem, że matka się zgadza.

Co myslicie o takichbotulaczach? Ktoras korzystala? Zastanawiam.sie czy praktyczne :) bo dziecko wyglada w tym uroczo
1495628160-aaaaaa.jpeg
U nad otulacze, rożki okazały się zbędnym wydatkiem. Sprawdził się miękki kocyk w który była zawijana, i to też chyba ze 2 tygodnie, a później chciała mieć wolne rączki. Wszystko zależy od dziecka.

Co do porodu to, skurcze rozpoczęły się o 22 (w termin) a urodziłam o 20 kolejnego dnia. Do 15 było 3 cm rozwarcia. Parte trwały 10min. Podczas partych lekarz pytał czy czuje skórcze, bo rodziłam w ciszy, także poród wcale nie musi boleć. Moje bóle porodowe były identyczne jak miesiączkowe.

Dzisiaj odbyłam maraton po lekarzach. Rodzinna, diabetolog i ginekolog. Podejrzenie rwy kulszowej no i potwierdzona cukrzyca. A po ciąży muszę się zająć cholesterolem. Starość..:):)
 
Dziewczyny ja dzis troche porobilam a teraz leze znowu z bolem plecow i bioder. Otulacz wedlug mnie fajna rzecz
 
Rodziłam rok temu i od razu dziecko skóra do skóry było podane. Jeśli chodzi o mycie to w drugiej dobie pod warunkiem, że matka się zgadza.


U nad otulacze, rożki okazały się zbędnym wydatkiem. Sprawdził się miękki kocyk w który była zawijana, i to też chyba ze 2 tygodnie, a później chciała mieć wolne rączki. Wszystko zależy od dziecka.

Co do porodu to, skurcze rozpoczęły się o 22 (w termin) a urodziłam o 20 kolejnego dnia. Do 15 było 3 cm rozwarcia. Parte trwały 10min. Podczas partych lekarz pytał czy czuje skórcze, bo rodziłam w ciszy, także poród wcale nie musi boleć. Moje bóle porodowe były identyczne jak miesiączkowe.

Dzisiaj odbyłam maraton po lekarzach. Rodzinna, diabetolog i ginekolog. Podejrzenie rwy kulszowej no i potwierdzona cukrzyca. A po ciąży muszę się zająć cholesterolem. Starość..:):)
Rwa kulszowa? A bola cie plecy i biodra bo ja normalnie to juz nie wiem co mam robic
 
Je dziś nic nie zrobiłam :( cały dzień śpię lub leżę, jakaś bez mocy i bez życia jestem po tym zabiegu.. Pogoda też nie zachęca do wyjścia ale chyba jutro ma być lepiej

3jgxflw1vst7regy.png
 
Nie ma za co. Online te pieluszki sa drogie w pl ale mozna je znalezc stacjonarnie w dobrych cenach w sklepach tk maxx
Moj 4 latek do tej pory uzywa ich jako kocyk w gorace dni. Mozna nimi przykrywac wozek, okryc sie w czasie karmienia. Sa duze i przewiewne.
Właśnie już buszuje na Allegro :D fajne są!

Je dziś nic nie zrobiłam :( cały dzień śpię lub leżę, jakaś bez mocy i bez życia jestem po tym zabiegu.. Pogoda też nie zachęca do wyjścia ale chyba jutro ma być lepiej

3jgxflw1vst7regy.png

Odpoczywaj. Dziś pogoda tez jest jakaś dziwna i sprzyja nicnierobieniu


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Rwa kulszowa? A bola cie plecy i biodra bo ja normalnie to juz nie wiem co mam robic
Ból w krzyżu, ciągnie na nogę przeważnie lewą. Jak wieczorem położę się do łóżka, wstanie to katorga,nie jestem w stanie podnieść nogi żeby nie odczuwać bólu. Gin powiedział ze można paracetamol brać (ale do końca ciąży mam codziennie się znieczulać), oraz dodał, że takie są uroki ciąży :) i jeżeli boli na prawą nogę to układać się na lewym boku, macica się przesunie i będzie ulga. Chwile wcześniej byłam u rodzinnej i mówiłam o tych bólach. Napisała mi nazwę maści żeby kupić i wcierac, bo bezpieczna w ciąży. Pokazałam doktorkowi to powiedział, że ta maść przechodzi do krwioobiegu i może powodować wady płodu :/
 
Do góry