reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Musisz wejsc w swoj profil, dodac zdjecie do swojego albumu. Potem jak bedziesz pisala wiadomosc kliknac aparacik i wybrac to zdjecie z twojego albumu :)

A powiedz mi jak to slyszalas bicie serduszka? Bo ja i Kasia86 tylko widzialysmy pulsowanie zarodka. Ile twoje cudo ma mm?:*
Wyszlo wczoraj że wiek ciąży określany jest na 5t3. Zarodek ma 4mm.
Serduszko było słychać ale tylko chwilami i bardzo niewyraźnie jak doktorowa idealnie najechala na nie, a jka najechala chwilę było coś tam słychać jakby bicie ze szmerami i urywało- pulsowanie też widziałam .

34bw9jcguwzxcr2u.png
 
Dziewczyny kurcze no nie wiem jak wstawić fote jak najeźdźcami na ten trójkącik co Kasia pisała to wyskakują mi informacje o aplikacji.. a jak wejść w album na swoim profilu bb?

34bw9jcguwzxcr2u.png
 
Dziewczyny, a w którym tygodniu byłyście u lekarza i widziałyście to pulsujące serduszko?
Ja byłam w 5tydzień 1 dzień zarodek był troszkę ponad 2 mm i pikało serduszko. Z tym, że owulację miałam sporo wcześniej.

Najedź na swój nick u góry po prawej stronie, potem -> twoja strona profilowa. Tam masz zakładkę albumy. dodaj tam zdjęcie i zatwierdz. Potem normalnie wejdź tutaj na konwersację i w wiadomosci kliknij aparacik i wybierz zdjęcie :)
 
Ja byłam w 5tydzień 1 dzień zarodek był troszkę ponad 2 mm i pikało serduszko. Z tym, że owulację miałam sporo wcześniej.

Najedź na swój nick u góry po prawej stronie, potem -> twoja strona profilowa. Tam masz zakładkę albumy. dodaj tam zdjęcie i zatwierdz. Potem normalnie wejdź tutaj na konwersację i w wiadomosci kliknij aparacik i wybierz zdjęcie :)

Ja byłam na początku 5t i jeszcze nic nie słyszałam :-( widziałam tylko pęcherzyk
 
Hej,
Ja mam straszne kłucia po prawej stronie. Do tego straszna senność. Poza tym żadnych innych objawów.
Ja pracodawcy powiek szybko, bo zaraz po wizycie u lekarza. Ale to dlatego że chce szybko iść na L4. Pracuje w sądzie. Codziennie dzwigam tony akt. Schylam się, komputer itp. Dziękuję za to :p
 
reklama
Do góry