reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ale dużo piszecie :D
Ja niestety nie mogę się podzielić doświadczeniem z porodem więc pozostaje mi tylko czytać Wasze opowieści. Przyznam szczerze że zaczęłam się bać. Ale szczerze mówiąc to najbardziej się boję żeby z Maluchem bylo wwzystko dobrze.

@Kaska_96 96 ja juz mam pare ciuszkow dla Maluszka i lozeczko :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uważam, że to jest decyzja każdego rodzica i każdy powinien ją podjąć po poznaniu tematu z obu stron. Swojej decyzji nie opieram na głosach "antyszczepionkowców" tylko na swojej wiedzy którą zdobyłam po setkach godzin spędzonych na czytaniu polskich i zagranicznych naukowych artykułów na ten temat.

nie wiem czy wiesz jaką opinię na ten temat ma rzecznik praw dziecka?

Link do: W sprawie konsekwencji za nieszczepienie dzieci | Rzecznik Praw Dziecka

groza te dziady nawet odebraniem dziecka. Jesli tak by było wyprowadzam się od razu.




oar89n7312bz9t17.png
 
@89Katia na kiedy masz termin?
@Marika92 pewnie odpoczywaj ile sie da;-) zazdroszcze tej Malty;)
@Monika8.11 ja licze ze we wtorek dostane 100% wolnej drogi do kupowania rozu;-)

Termin mam na 9.11, ale będzie cc jakiś tydzień wcześniej. Może załapie się na ostatnie dni października.
To kciuki za mała Lenke :)

Jeśli chodzi o wakacje to ja już wszystko mam zaplanowane :) chce się oderwać całkowicie od tych problemów i mam nadzieję że wypoczynek mi pomoże :) najpierw Oslo - cały tydzień pięknych norweskich widoków, po miesiącu Malta - plaże i piękna pogoda :) a po powrocie wesele znajomych.. Mam nadzieję ze do tego czasu wszystko się ułoży.. nie wiem co wydarzy się w międzyczasie, ale muszę żyć całej...

3jgxflw1vst7regy.png
I bardzo slusznie. Dobrze, ze czas oczekiwania spędzisz aktywnie i wśród najbliższych.

ja nie mam jeszcze torby spakowanej [emoji5]musze ją spakować
ja też czekam na potwierdzenie płci myśle że dowiem sie na usg połówkowym [emoji5] i będe kompletować wyprawke

a tak z innej beczki dziewczyny po usg prenatalnym te połówkowe usg będzie też składać sie z dwóch częsci ( usg + badania krwi )?

Chyba nie. Z tego co wiem to tylko usg jest na polowkowym.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@pudrowaona5 Jesteś z Krakowa? W którym szpitalu chcesz rodzić? Myślałaś już? ;)

Niezły dzisiaj tutaj ruch :D ale dobrze poczytać mamy, które mają już jakieś doświadczenie :)

Ja dzisiaj odebrałam wyniki wczorajszego obciążenia glukozą, na szczęście póki co wszystko w normie :) :)
 
Dziewczyny a jak to jest z tym wyborem szpitala??Trzeba to jakoś u nich zgłaszać czy po prostu jedzie się na beszczelnego tam gdzie się chce ?
U mnie w mieście jest 1 szpital do którego niekoniecznie mam ochotę iść więc pozostają miasta pobliskie lub coś prywatnego:confused:
 
@89Katia no ja mam z usg na 8.11 wiec leb w leb;-) Lenka poszla w odatawke goruje Amelka;-) i znowu to moj wybor;-) uwazam ze mi sie nalezy wybranie imienia skoro moj M wyskakuje z jakimis dziwnymi ktore wogole do nas nie pasuja;-)
 
Dziewczyny a jak to jest z tym wyborem szpitala??Trzeba to jakoś u nich zgłaszać czy po prostu jedzie się na beszczelnego tam gdzie się chce ?
U mnie w mieście jest 1 szpital do którego niekoniecznie mam ochotę iść więc pozostają miasta pobliskie lub coś prywatnego:confused:
U mnie jedzie się tam, gdzie się chce. Mówię o państwowych szpitalach :) chyba, ze nie ma miejsc to mogą odesłać do innego.

Ja będę rodzic w tym samym szpitalu, gdzie pierwsze dziecko. Mój lekarz prowadzący pracuje na porodówce, wiec problemu z miejscem nie będzie.

@89Katia no ja mam z usg na 8.11 wiec leb w leb;-) Lenka poszla w odatawke goruje Amelka;-) i znowu to moj wybor;-) uwazam ze mi sie nalezy wybranie imienia skoro moj M wyskakuje z jakimis dziwnymi ktore wogole do nas nie pasuja;-)

No tak! Zapomniałam, ze zmieniacie na Amelkę :) ładne, ładnie :)
Ciekawe która z nas pierwsza urodzi :)

Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@89Katia tym razem wolalbym dotrwac do konca;-) ale kto to wie...
Rany musze jutro jechac odebrac wyniki z genetycznego a to taki kawal drogi... Mam pytanie czy odrazu ustala mi wizyte polowkowego? Bo moj doktorek cos tam sie pytal czy mam juz ustalony termin zeby wizyty sie bie nakladaly...
 
reklama
@89Katia tym razem wolalbym dotrwac do konca;-) ale kto to wie...
Rany musze jutro jechac odebrac wyniki z genetycznego a to taki kawal drogi... Mam pytanie czy odrazu ustala mi wizyte polowkowego? Bo moj doktorek cos tam sie pytal czy mam juz ustalony termin zeby wizyty sie bie nakladaly...

Mój mi wystawił zlecenie na usg polowkowe i sama miałam sobie je umówić. Ale to w tamach Luxmed.
No a dodatkowo mam polowkowe prywatnie.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Do góry