reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Yo!
Ale naprodukowałyście. Ja dziś rano upuściłam trochę krwi :)
W piątek wizyta. Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Ostatnio jakieś czarne myśli mnie nachodzą. Żałuję że nie mam detektora. Koleżanka miała mi pożyczyć, ale chyba nie chce...
Kupować nie chce, bo mąż by mnie wyrzucił.
Dziś wypiłam kawkę mała. Nawet mi smakowała :)))
Wybieram się w lipcu z mamą i córką tutaj: www.izby.com.pl
Już się nie mogę doczekać :)

To miejsce wydaje sie byc bardzo przyjemne:):) my w lipcu mamy jechac nad polskie morze ale nawet ani jednego noclegu nie mam zalatwionego bo w pracy meza nie potwierdzili mu terminu urlopu. Marzy mi sie jeszcze jakis weekendzik na jakiejs wiosce w agroturystyce:)
 
Już mam spakowaną [emoji14] [emoji14] [emoji14] przez tego krwiaka cholernego musiałam być w gotowości :p
Ja co prawda torby nie mam spakowanej, ale w jednej szufladzie mam rzeczy do szpitala więc wystarczy wrzucic do torby... do maleństwa nie mam absolutnie nic... chyba zaczne kupować kolo wrzesnia...

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
@89Katia ja tez mam spakowana torbe nie tyle do porodu co szpitalna;-) jakbym miala znowu czekac az ktos mi cos przyniesie czytajcie moj maz ktory pomimo kartki 3sms z przypomnieniem i tak zapomnial wziasc mi szczotki do wlosow przez dwa dni,wole byc przygotowana;-)
Jak ten czas leci za miesiac moja corcia ma urodziny w lipcu szal urodzinowy sierpien czasem zakupow do przedszkola i tym razem dla dzidzi.wrzesien szal urodzinowy pazdziernik lezenie z zacisnietymi nogami;-) zeby sie kolejnemu dzieciaczkowi nie zachcialo wyjsc za szybko;-)
Moje postanowienie na czerwiec: kupic posciele kocyki i same najpotrzebniejsze rzeczy dla malucha w domu. W lipcu chcialabym juz miec wszystko z takich pierdolek pokupowane...
 
Jeśli chodzi o wakacje to ja już wszystko mam zaplanowane :) chce się oderwać całkowicie od tych problemów i mam nadzieję że wypoczynek mi pomoże :) najpierw Oslo - cały tydzień pięknych norweskich widoków, po miesiącu Malta - plaże i piękna pogoda :) a po powrocie wesele znajomych.. Mam nadzieję ze do tego czasu wszystko się ułoży.. nie wiem co wydarzy się w międzyczasie, ale muszę żyć całej...

3jgxflw1vst7regy.png
 
Dziewczyny .
Kiedy zaczęłyście kompletować wyprawkę dla malucha :) ?
Ja dopiero zaczęłam 17 tc i nie wiem czy nie za szybko :)
 
ja nie mam jeszcze torby spakowanej ☺musze ją spakować
ja też czekam na potwierdzenie płci myśle że dowiem sie na usg połówkowym ☺ i będe kompletować wyprawke

a tak z innej beczki dziewczyny po usg prenatalnym te połówkowe usg będzie też składać sie z dwóch częsci ( usg + badania krwi )?
 
reklama
Do góry