reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Magda moj najstarszy synek jest autysta i Jako Baby wszystko robil o czasie wiec nie przewidzisz.

U nas sie juz polepszylo z karmieniem, strzelajm mlekiem. Juz chyba nawet przestane dokarmiac Bö wczoraj Jak spala Po mm to myslalam ze Mi cycki pekna.

Co do swiat to wiem ze nie pojem, zadnego bigosiku, grzybkow, kapustki itd. Zostanie Mi rybka, salatka i sernik.

u nas tylko przy robieniu kupy jest prezenie, Ale ja Pije 3 kubki kopru wloskiego dziennie.
 
reklama
Ja też w święta nie pojem, zwyczajnie nie mogę kapusty, grzybów, smażonego dla mnie to za ciężkie i później umieram więc wolę nie jeść a ciężko jest patrzeć na te pysznosci:sorry2: dla mnie podwójnie ciężko bo uwielbiam jeść:rofl2:
 
Klementinka zaraz idę do kuchni szukać kopru włoskiego [emoji4] oby nam pomogło. Co prawda dziś jest dużo lepiej ale ostatnie trzy dni zapisze się na stałe w moim kregpslupie [emoji6] niemal całe dnie go nosiłam... przynajmniej nocki ładnie przesypial.
Starszy syn dziś z babcią poszedł do teatru, ciekawe jakie będzie miał wrażenia. Troszkę smutno mi ostatnio że mam dla niego mniej czasu chciałabym z nim gdzieś wyjść, spędzić trochę czasu sami, we dwoje ale na to chwilowo nie mogę sobie pozwolić.
A jak u was plany sylwestrowe? Któraś ma zaplanowane coś innego niż położyć się na tyle wcześnie by się w miarę wyspać? [emoji6]


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co słyszałam koper włoski zwiększa laktację ale pity w nadmiarze może paradoksalnie zmniejszyć ilość mleka, dlatego ja raczej rzadko po niego sięgam. Daję floractin i espumisan. Pręży się przy kupkach ale poza tym jest ok, kładę go też często na brzuszku bo wtedy gazy lepiej odchodzą. Dzisiaj nie spał cały dzień, tyle co w wózku i teraz w końcu padł. Liczę że obudzi się na kąpiel i potem da pospać w nocy.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi :). Widzę, ze nasze dzieci sa tendencyjne ;) Anastazja tez nie spała cały dzień, do tego marudziła na wszelkie próby odłożenia jej gdziekolwiek (leżaczek, łóżeczko, mata) do tego kiepsko je, chyba ja coś bierze. Za to zaczęła wczoraj pięknie na mnie patrzyć i dwa razy wycelowała we mnie takim pięknym uśmiechem, ze wynagrodziła mi to noszenie.

Ja o świętach nawet nie myśle w kategorii jedzenia niestety. Żywię się chlebem z szynka i serem, bananami, awokado i zupą. Próbowałam wprowadzić jajecznicę, a skończyło się biegunką. Podobnie sokiem malinowym, idąc za tym ze Paulina25 pila tez postanowiłam, bo mam swoje przetwory, a boli mnie gardło, niestety lipa, tez biegunka, wiec święta bedą skromniutkie.

Jeśli chodzi o sylwestrowa noc to planuje zasnąć o 21, jaki Nowy Rok taki cały rok, a mi się nie marzy nic więcej niż porządnie się wyspać. Jeszcze imprez będzie dużo. Mój Maż i dzieci śpią na piętrze ja z małą na dole, wiec noc jest moja i nie ma zlituj. Sama wstaje co te 2 h i częściej, może w Sylwestra uda mi się pospać, takie moje życzenie
 
Hmm ja jeszcze nie mam planów na sylwestra. Ale jakie to mogą być plany? Haha ;) dziś mój mąż nawet nie musiał dawać małemu mm. Przespal moje zakupy;)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spohieann Ale to trzebaby wiecej niiz 3 wypijac.
W DE to pierwsza herbatka dla maluchow i drugie imie kazdej karmiacej mamy.

Sylwester zamierzam przespac choc pewnie nie uda sie przez fajerwerki.

Mi tez szkoda moich szarszakow, wczoraj synus chcial sie przytulic przed Spaniem a akurat Klara marudzila przed zasnieciem i z przytulaskow nici.
Najstarszy to rozumie Ale mlodszemu ciezko
 
To i ja dołączam do Was, też mi brakuje czasu sam na sam ze starszymi ale pocieszam się że ten okres wiszenia na cycku nie trwa wiecznie;) a co do sylwestra to nawet mi do głowy nie przyszło nic innego jak sen we własnym łóżku:-D
 
W ramach spędzania czasu ze starszakami mój Maż poszedł wczoraj z chłopakami do na Coco, w razie czego nie idźcie, strasznie dołująca bajka, mimo zachęcających zwiastunów.

Któraś z Was była chora i zażywała tabletki na gardło? Mam silne przeziębienie i boli mnie gardło, właśnie się zastanawiam czy można cokolwiek zażyć, a jeśli tak to co?
 
reklama
Do góry