reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

ja też już sobie dziś popłakałam, pokrzyczałam, pośmiałam się i wszystko na raz. U mnie do terminu zostało 9-11dni. Przedwczoraj miałam bardzo bolesne skurcze, a w sumie to ból jakby miesiączkowy. Dzisiaj cisza, ale za to na wkładce miałam przed chwilką odrobinkę krwi. Myślicie, że to może odchodzić powoli czop?
 
reklama
Ja również gratuluję z całego serca Madziu :)
I oczywiście życzę dużo zdrówka dla Maleństwa i mamusi.

Ja dzisiaj odebrałam GBS , wynik ujemny.
To czekanie na poród faktycznie może doprowadzić do szału:o
Ja coraz częściej mam skurcze , zwłaszcza wieczorem i tak się modlę żeby były już regularne:-p
 
Dzięki Dziewczyny
Fajnie przeczytać że nie jestem jakąś wariatką, która wyje bez powodu. U mnie co chwilę na przemian deszcz i słońce. Pogoda okropna.

Taki śluz podbarwiony krwią to może być czop zwłaszcza po tych bólach. Poza tym teraz szyjka jest już mocno rozpulchniona więc można trochę plamić np. po badaniu ginekologicznym.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja bym zadzwoniła do lekarza i się zapytała co robić
dla odmiany jadę dziś na koncert, taki o jesiennym nastroju, ale przyjemnym - niejakiego Żółtko
Zosia stwierdziła, że nie lubi jajek, ale na koncert pojedzie
pogoda u nas też w szachownicę, teraz przejrzało słoneczko przez rój chmur
zaraz biorę lekcje dla Agatki, bo dziś w szkole nie była, M z nią pojechał do Łodzi na kontrolną wizytę w poradni alergologicznej, no i jeszcze mi tego było, wyszło jej teraz, że ma roztocza
na tańcach, na które chodzi od września kłęby kurzu na posadzkach, nie wiem czy tam ktoś w ogóle sprząta
no, ale ja też kurzu z segmentów nie zbieram, więc co to się pieklić
nie cierpię kurzu...ale dla tego mojego alergika muszę zetrzeć, buuu
 
ja też już sobie dziś popłakałam, pokrzyczałam, pośmiałam się i wszystko na raz. U mnie do terminu zostało 9-11dni. Przedwczoraj miałam bardzo bolesne skurcze, a w sumie to ból jakby miesiączkowy. Dzisiaj cisza, ale za to na wkładce miałam przed chwilką odrobinkę krwi. Myślicie, że to może odchodzić powoli czop?
Tak to może się szyjka rozwierać albo co najmniej skracać. To juz pewnie blisko :) a teraz masz skurcze?
 
Cześć dziewczyny ;) termin z OM mam na 2 listopada i macie racje - te czekanie jest najgorsze. Ze wzgledu na to, ze to moja pierwsza ciaza to wsluchuje sie w swoj organizm i czekam na pierwsze objawy, ze to JUŻ. Biust tez jakos specjalnie sie nie poprawil - w kazdym razie stanikow nie musialam wymieniac na wieksze...
Dziewczyny czy im blizej porodu to Wy tez jestescie bardziej płaczliwe? Bo ja to juz potrafie sie nawet rozkleic na 'ukrytej prawdzie' lub 'dlaczego ja', masakra ;)
 
Paulaa87, o kurcze - myslalam, ze to ze mnie taki mazgaj sie zrobil, a tu lepsze przypadki byly zeby plakac na reklamach podpasek... :-D jak tak przelaczam kanaly w tv to mam wrazenie, ze wrecz jestesmy bombardowani tego typu serialami wiec chcac nie chcac katem oka cos tam obejrze ;) ale masz racje, lepiej zarzucić cos na yt :) a Ty jak sie czujesz i ile zostalo Ci do konca? ;)

Annka_167 i jak tam sytuacja? Trzymam kciuki :)
Hej tez mam termin na 2 listopada ale czuje ze bedzie wczesniej to druga ciaza.
 
reklama
Witam I ja
Od kilku dni pojawiaja mi sie nieregularne skurcze ,u mnie juz 39 tydz i 2 dni,ciezko mi sie dzis oddychac denerwuje sie juz dzis na pilce robilam kola krecilam biodrami. Czuje teraz malego bardzo nisko w kanale ciezko mi juz siedziec bo brzuch na nogach jest.Wczoraj mialam wizyte u gin
Rozwarcia brak, sprawdzila dopochwowo blizne po cesarce na moja prosbe, nie sprawdzila wagi malego bo po co ,brzuch opadl, ktg 3 listopada .
Pytalam o wywolanie jak robia ,wiec balonik i pozniej oksy. Powiedziala ze raczej samo sie rozkreci moze ma racje bo juz czuje po sobie. Probuje po cesarce wbak zobaczymy. Sciskam mocno trzymam kciuki za Was.
A zapomnialam tez czasami becze wzruszam sie bardzo ,ogladam francuskie babyboom
 
Do góry