reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dominika bardzo mi przykro :-(, jeśli mogę zapytać to który tydz?

Migduch nie znam się :-(

Polis dzięki, pocieszylas mnie z tą wykładzina bo panele zimne więc i tak trzeba dywan, w kuchni gumolit jakiś fajny, super byłoby gumolit w pokojach też i na to wykładzina ale to dodatkowe koszty, no nic ja chcę fajne wykładziny kupić i m będzie musiał się zgodzić z tym ;-), fakt dzieci mogą się bawić na takiej wykładzinie i o to chodzi ;-)
 
reklama
Proszę Was :-) nie możemy się tak dolowac. Nie mamy wpływu na to co będzie. Ja tez siedziałam, po nocach nie spałam, bo myślałam czy będzie fasolka czy nie. Chociaż nadal tego nie wiem, a wizyta za tydzień jestem dobrej myśli i cokolwiek by się stało to się nie poddam. To zrozumiałe, że się martwimy, ale co my więcej możemy zrobić poza dbaniem o siebie i chodzeniem do lekarza :-) nie nakrecajmy się kochane, bo stres nam nie pomoże
 
Dominika przykro mi. Tulę mocno.

Teraz mam już piętra nie na żarty. Codziennie złe wieści. Jeszcze ponad godz. do wizyty. Boję się.
 
No ja wczoraj was tak upominalam a dzis zas sama panikuje..jeszcze razem mdłości miałyśmy wieczorne etc..

Gosia na którą masz?

Dorota mój klad panele na dole, na salon przedpokój i kuchnie. Nie wyobrażam sobie mieć tam wykładziny..Dex ciagle cos wylewa.. Mowy nie ma.. Dzieci mają w salonie gruby miękki dywan i bawią się na nim.
Za to schody, przedpokój górny i sypialnie tylko wykładzina. I weź sobie grubsza gąbkę pid spod, nie ta tania. Lepiej trzyma ciepło i komfort chodzenia lepszy.
W łazience zas tylko kafle.
 
Ja juz po rozmowie w pracy:) wesoło było.... Ale co tam. L4 dostarczone, muszę rozliczyć sie z moich projektów i bede sie całkowicie zajmować sobą, maluszkiem i dzieciarnia :)

Dominika- tulę mocno!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Te z was ktore biora tabletki napiszcie mi prosze jakie macie dawkowanie.

ja jestem po 3 poronieniach to biorę 4x100mg luteiny

dominiko bardzo ci współczuję wiem co teraz przeżywasz jeśli masz potrzebę to odezwij się na Link do: Starania po straconej ciąży jest to forum po stracie dodaje sił i nadzieje że jednak poronienie to nie koniec.. w końcu nadchodzi hapy end :)
 
Dominika bardzo mi przykro :-( Czy to pewne? Przepraszam, że tak pytam,ale u Ciebie jeszcze młoda ciąża, może nie być jeszcze zarodka. Trzymaj się dzielnie. Kurcze jakaś zła seria :-(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
A ja mysle pozytywnie czekam cierpliwie jeszcze 6 dni do wizyty :) Czas leci szybko :) Brzuszek nie boli tylko ciagle calodzienne mdlosci i odrzucilo mnie totalnie od wszystkiego zamiast obiadu zjem kajzerke z pomidorem i cebulka haha i zielona herbate bo dzis jak narazie poszcze :)
 
reklama
Lilith właśnie po to jest to forum :-) żeby się wspierać między innymi :-)
Dorota ja też nie kladlabym wykładziny :-) przy mojej małej nie przetrwalaby długo. Plastelina napewno by była w niej jak nic pierwszego dnia :-) Ja mam panele i płytki i dywaniki.
 
Do góry